Blesk (2011)

Tak tohle nebyl klasický film Jasona Stathama, jednu chvíli jako kdyby vůbec nebyl o něm.. ovšem překousnout a shlédnout se to dá..

Pacifik (2010) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale na Bratrstvo Neohrožených to podle mého prostě nemá. Sice je to skvělý válečný seriál, ale některé díly mne zkrátka nudily. Válka v Pacifiku byla tvrdá, The Pacific to krásně vystižuje. Efekty, příběh, reálnost, to vše je naprosto výborné. Ale neprožíval jsem ho tak jako Bratrstvo Neohrožených, které u mne i teď drží stále první místo ve válečných seriálech..

Hrdinové války (2007)

No vida. Tak i dokonce Číňané dokáží natočit parádní film. Skvělá práce..

Coach Carter (2005)

Protože jsem dost dlouhou dobu hrál basketbal na vysoké úrovni, tak jsem se dokázal do filmu vžít. Není lehké být trenérem a na to ještě čelit tolika odporům hráčům i dokonce hráčovým rodičům. Amerika je jiný stát než my, ale prioritu má stejnou. "Na prvním místě škola, potom až sport." Přesně tuhle větu nám štěpoval do hlav i náš trenér. Basketbal je sice koníček, ale i ten si vyžaduje nějaké povinnosti. Samuel L. Jackson předvedl parádní herecký výkon a už jen kvůli tomu, že film je spjatý i s mým životem, tak musím dát 100%..

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Podle mého nejlepší Spielbergův film. A možná i nejlepší válečný film všech dob. Omaha Beach, trochu jsem se v téhle pasáži bál, aby film tolik efektů zvládl. A zvládl to na jedničku. 169 min mé oči nepohlédly nikam jinam, než jen na parádní kousek z doby 2.světové války. Good job Steven !..

Kouř (1990)

Ale, ale, co to nevidí oko mé modravé. Vidí kvalitní českou komedii a pořád mne přesvědčuje o tom, že novodobé komedie jsou naprosté blbiny. Slušné herecké výkony, slušná komedie na rok 1990. A proto dávám pět hvězdiček..

96 hodin (2008)

Nářez jak sviňa.

Maska (1994)

"Ty špagéty byly vostrý".