Chuckyho kletba (2013)

Zas mě ta zabijející panenka dostala! Měl jsem docela strach, když jsem na to koukal večer. A to jsem chtěl jen film na usnutí. Dobří herci, Chucky až moc sprostej! :D Nej: ,,Chucky já mám strach.'' ,,Máš kurva proč!''

Bouře století (1999) (seriál)

Výborně provedený film inspirován od Kinga. Velice dobře zpracované. Dobrá atmosféra, která mě téměř pohltila. Herci byli taky dobří. Hlavně představitelé konstábla a ďábla.

Po zániku Země (2013)

Průměrný film s nepříliš sympatickým hlavním hrdinou - Jaden. Will by se měl vykašlat na filmy se synem a jet na sebe, protože tohle prostě nefunguje. Jinak parádní prostředí a efekty. 3*

Croodsovi (2013)

Výborná podívaná. Skvělá animace. Pohádka pro celou rodinu, která má hlavu i patu....

Světová válka Z (2013)

Joo zombíci ve velkém! To je moje. Velmi mě tento film potěšil a hlavně překvapil Brad, že vzal takový film. Dobrá akce. Super obsazení. Hodně zombíku. Mně to stačí! Doporučuji všem, co maj rádi zombíííky!

Striptýz (1996)

Samé klišé, ale sem tam se najde světlá chvíle. Většinou, když je na plátně Demi! 3*

Dokonalý svět (1993)

Mám rád Kevina a jeho všechny světy. Tenhle není vyjimkou ba naopak je můj nejoblibenější! Výborný film, který obsahuje vše co je potřeba. Costner výbornej. Mladej taky velice působivě zahrál svou roli. Nemám rád moc happy endy, ale v tomhle bych ho uvítal, ikdyž to není možné...

Rychle a zběsile 6 (2013)

Výborně udělané. Zase se jim to povedlo. Tleskám. Nářez jak má být! Lepší jak 5, takže je to u mě druhý nejlepší díl! Jen tak dál!

Super náhradník (2006)

Vyjímečně dobrá romantická komedie, která se mě líbila hlavně díky soundtracku. Herci ušli. Příběh shit.