Westworld (2016) (seriál)

Scénáristický propadák. Postavy se chovají nelogicky a mají prapodivné motivace. První řada nasadila laťku příliš vysoko, druhá už měla díry v příběhu, ale pořád tam bylo to kouzlo světu Westworld, které se ve třetí úplně vytratilo. Evan Rachel je ženský kuuus. Asi hlavní důvod, proč jsem třetí řadu vůbec dokoukal.

Vládci chaosu (2018)

Asi nejlepší vážný film o metale, který není dokumentem.

Norimberský proces (1961)

Kdyby ten film trval asi tak o hodinu méně a scény s Marlene Dietrich, která tam byla asi jenom proto, aby o ten film byl zájem, byly vystřižené, šlo by o hodně povedený a silný film.

Sowon (2013)

Kdyby to bylo více detektivní a thriller, tak by to určitě bylo lepší. Takhle to hrálo jen na city a úplně mi ten film neuspokojil. Škoda.

Arizona (2018)

Nakonec pouze tři hvězdy, ikdyž to mělo dobře našlápnutý, tak ke konci už tomu docházel dech a napětí.

Deadpool 2 (2018)

Deadpool je prostě opět cool. Film se nebere vážně a dělá si legraci ze světa Marvel. Proto se mohu plně oddat eRkové zábavě a povedeným vtípkům. Se Strážci Galaxie jediná Marvelovka u které se necítím trapně.

Amadeus (1984)

Ještě dlouho mi bude v uších znít Mozartůch úchylný smích. I přes dlouhou stopáž je konfrontace Mozart vs. Salieri zábavná.

Sebevražedný oddíl (2016) odpad!

Joker Jared Leta se směje úplně stejně jako jeho postava starce ve filmu Mr.Nobody. Vždycky, když se zasmál, tak jsem si na to vzpomněl. Hnus!

Ponorka (1981)

Nebýt výborného soundtracku, tak by ten film nebyl ani zpoloviny tak dobrý.