Bez soucitu (2010)

Nebýt Travolty a pár dobrých akčních scén tak je to možná i na nejnižší hodnocení. Meyers je naprosto nulovej, stejně tak scénář. Besson by měl ze sebou něco začít dělat a ne plodit tyhle kraviny a co se týče Morela...hm uvidíme příště.

Pokrevní bratři 2 (2009)

Mnohem horší než "jednička" ale stále velmi zábavné! Je to tak 2,5 za film a 1 za Julii Benz, takže 3,5 hvězdy.

Spartakus (2010) (seriál)

Chtěl jsem to původně zhodnotit po celém zhlédnutí,ale co už...4 hvězdy po čtvrtém díle. Nebudu opěvovat co tady opěvují všichni. Výborná podívaná.

Legie (2010)

Tak to je ještě větší zklamání než nedávní Daybreakers...a to mě předevčírem zklama nový Mel Gibson,doufám že to takhle nepůjde celý rok. Ty jejich debilní kecy mez "akcí" byly tak na podřezání žil. Copak dneska neumí někdo natočit zábavné "béčko"?

Na hraně temnoty (2010)

Mel je pořád charizmatickej klaďas,ale čekal jsem že to rozjede jak v Paybacku,nestalo se....škoda!

Starý páky (2009)

Někdy se až divím čemu se Travolta upíše. Jeden z jeho nejhorších filmů, navíc komedie která není vtipná

Upírův pomocník (2009)

Příjemná oddychovka s výborným obsazením až na hlavního hrdinu,ten mě neustále iritoval!

Ninja Assassin (2009)

Mno...to že natočil ,ten co stojí za Vendetou??? Pro mě naprosto nesympatický hlavní hrdina, většina soubojů ve tmě a ještě k tomu nezajímavé a plné zbytečných cákanců krve. No Ninja od Florentina z minulého roku byl poctivé béčko s Adkinsem a bavilo mě tohle ne!

Nine (2009)

Já na muzikály moc nejsem a tohle sem si pustil jen kvůli těm ženám:) a taky jim patří ty tři hvězdy...

Bojovníci bouře (2009)

díval jsem se na to včera a už nevím jak to dopadlo, jediné plus jsou souboje,ale i ty už ke konci byly nudné o zbytku ani nmluvím.