Zombieland (2009)

Nebýt Woodyho tak bych šel ještě níž. Nepřišlo mi to ani vtipné, ani akční. Celý film sem se nudil, navíc toho Eisenberga nemusím a když zabil Billa Murrayho, tak si to u mě uplně po*ral.

Terminator Salvation (2009)

Já sem docela chudý člověk takže se do kina dostanu tak 5x za rok. A kdž bylo v kinech pokračování mé oblíbené ságy s mým oblíbeným Christianem Balem,tak proč nejít. Dostal sem trochu dobré akce. Zmateně se tvářícího Worthingtona, trochu umělého Arnieho a spoustu debilit, nelogičností a plytký scénař. Takže pane McG vemte kapke z vašeho honoráře, přispějte na zkrášlení Demi Moore a natočte si Andílky 3,4,5 a já nevím kolik jěště!

Avatar (2009)

Jednu hvězdu musím ubrat za příběh a předem danný konec. Jinak skoro dokonalé!

Cesta (2009)

Pojď synu našel jsem skrýš s jídlem. Nejedli sme se sice týden, měsíc, dva( nikdo neví) ale nažerem se až prasknem...ne! Nečekal sem akční jízdu, ale taky sem nečekal film bez emocí a trochy logiky. Jedna hvězda za Duvalla, který za 5 minut zahraje víc než Viggo za celý film a druhá za Charlize,která je krásná i bez make-upu.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Sérii American pie mám hrozně rád, především první tři díly, ale tohle je naprostá ubohost tvůrcu v posledním tažení,kdy se snaží vyždímat i poslední kapičku potenciálu těchto komedií který už nemají. No a když asi 15-tého bratrance, od původního Stifflera, ojede digitální sob/los (nevím) tak sem to vypl....

Jurský park (1993)

Byl to můj první film který sem viděl v kině, bylo mi asi 7. Byl to můj první Spielberg (E.T-ho sem viděl o něco později) . A za ty triky se nemusí stydět ani v dnešní době. Kdykoliv si ho pustím tak nenudí.

Přicházím s deštěm (2009)

Čekal jsem teda větší brutalitu podle toho co tady někteří psali ale i tak ve mě film něco nepopsatelného zanechal. Skvělá hudba, trochu vadící střih, dobrý Hartnett a šílený Ellas Koteas, kterému bych věřil masového vraha i kdybch ho potkal na ulici,brrr

Univerzální voják (1992)

Pro mě nejlepší Van dammeho film a určitě taky Lundgrenův,který tady zahrál jak nikdy.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Když pominu to že Van damma bolí kolena a nepamatuje si že ve "dvojce" z něj udělali člověka a navíc hrdinu. Jedniě mě napadá že by se tenhle film odehrával ještě před tím,kdo ví. A ikdyž oba veteráni přichází do akce docela pozdě, tak je tu akčních scén dost a vůbec ne špatných. Luxusní Van dammův 5-ti minutový průchod starým barákem a cirka 15 mrtvých a Lundgrenův monolog při zneškodnění doktora.