Hrabě Monte Christo (1954)

marais a depardieu, oba skvělí na hraběte deda:-)ale marais byl skoro lepší :-)stejně si myslím že v 50 letech točili filmaři lepší filmy:-) marais reálný, depardieu z toho ta režisérka udělala červenou knihovnu:-) i po 65 letech se na to dá dívat :-) 25. 7. 2o2o

Hra (1997)

ti amíci nás krmí sračkami a čt jim to žere dám si jiný film :-)ti scenářisté dělali spolu hru a net kolik asi brali za ty scénáře ale přeji jim to taky zemřou a prachy nemají rubáš:-)

Náhlý úder (1983)

svému koni nemohu dát 4 koule sorry deda:-)

V kómatu (1978)

knihu jsem nečetl ,ale film mne zaujal a můj miláček Douglas hraje pěkného hajzla, naštěstí se vzpamatuje na poslední chvíli, film je ok a doktorka taky , mám sní jen 5 filmů, je to kočka deda:-) ta kočka je jen o 1 rok mladší už je to taky stará čarodějnice :-)

Pouto nejsilnější (1945)

jak žena začne lhát je to v prheli, je mi 77 let a podobný malér jsem měl taky za sebou, nikdo se nechce rozvádět, jen mě překvapuje kdo se stará o její 2 děti? přesto jim fandím deda:-)čtvrtky jsou nejlepší na nákupy:-)

Profesionálové - Pronásledovaný lovec (1978) (epizoda)

ve všech dílech kde hrají ženy tak jsou to bestie , mladé, staré mazané IQ 10 zdraví děda ci5 jsem už viděl mockrát kluci jsou bezva vč cowleyho , i když se ve skutečnosti moc rádi neměli ahoj:-)

Bitva o Midway (1976)

tora a midway jsou perfektní filmy , za komoušů jsme měli věřit že 2 svět válku vyhráli rusové, tyto filmy dokazují, že nebojovali sami viz invaze nou coment deda :-) zfanatizovaní japonci mně připadají jako noví migranti viz krvavá volba deda honza :-) ta doba byla hrozná pro všechny, jsem rád že mi byly 4 když skončila válka obdivuji velitele i obyčejné vojáky kteří byli ochotni zemřít pro Evropu nemám slov spíš moře slz deda honza :-)