Moře lásky (1989)

toto je film, který znám , už jsem ho viděl moc krát vždycky mě dostane 5 * je málo deda :-) ps ostatní se již vyjádřili není co dodat deda:-) Al Pacino tu paranoiu nemusel tak přehánět je to dobrý herec, ale já mám lepší favority třeba John Goodman Redford a j :-)17.3. 2020

Poloviční šance (1998)

Pánové nehráli pro nás, ale pro sebe. Je to na nich vidět, že se bavili!!! Moc jim to přeji a nám milovníkům taky. Děkuji.snad hráli spolu v Borsalinu ale tehdy byli moc namyšlení, škoda , že tuto show nám poskytli až nyní deda :-)Eric Defosse je sympaták ale taky pěkná svině Frank Riva (TV seriál) Fabio Montale (TV seriál)16.8.18 dokážem to ještě? delon skvělá hláška :-)

Teorie tygra (2016)

tak tento film nemá chybu všichni aktéři jsou skvělí ženy muži , ty dialogy jsem si musel pustit 5x nemají chybu zdraví deda :-)ps je mi jen 75 a bartoškovi skoro závidím :-) už to sleduji po10.té ty ženy jsou k sežrání já je miluji Táňa se vzpamatovala snad včas , a pak se ožeňte ?! já jsem ženat 45 let a stejně ženě nevěřím viz http://www.csfd.cz/film/8766-pan-prilivu i když je Barbra Streisand mrcha tak tady s nick Noltem je fantastická no coment mám to za sebou zdraví deda :-)PS já chci taky do Bohnic deda :-) tento film by měli vidět všichni ženatí a svobodní muži aby věděli co je čeká za zvěrstvo v manželství deda:-) ženy nás chtějí předělat k obrazu svému kdo se nechá dopadne jako bartoška :-)souhlasím i dnes 29.6.19 spíš je mi smutno ,za mlada byla alespoň sranda :-) Balzerová hrála tu mrchu úžasně , to ženské dovedou:-)24.7.19

Osamělá vlčice (1968)

kde jsou ty doby starých dobrých filmů , ještě štěstí že je tady máme k potěšení než ty nové píchoviny zdraví deda :-) to je 50. letitý film nemá chybu :-)

Sněžní psi (2002)

jako odechoka přímo skvělé všichni byli úžasní zdraví deda :-) James Coburn jako starý děda perfektní ty jeho ruce věk je nemilosrdný jsme na tom všichni stejně deda :-) a psi byli přímo nádherní deda :-) nesouhlasím s Orlau32 naopak je to k zamyšlení co je v životě důležitější deda :-) viděno 10x kdo našel tu krásnou dívku z filipín ?

Apollo 13 (1995)

Skvělý film. Kdo však mě nejvíc zaujal a nadchnul byla vestička . Tak jsem mu říkal, než jsem zjisti ,že je to Ed Harris , když říká: ty kluky dostaneme domů deda :-) už je to 48 let a nikdo si toho ani nevšimnul škoda já ano deda :-)

John Wick (2014)

jednou a dost ale takovou pí...u nemusím ztráta času:-) deda

Jason Bourne (2016)

zdraví deda po 2hém skouknutí zvyšuji na 4 * nejlepší je koukat 3x :-)až na ten bordel v Řecku ten mi neseděl deda :-) PS doufám že Jason Bourne tímto dílem skončil no coment :-)ale ti idioti co nás mají za idioty budou chtít na tom jen vydělat prachy škoda deda :-)5.5.2017 :-) 22.01.2019 Řecko a ty honičky mohli klidně vynechat adrenalínu bylo i tak dost deda:-) PS Julia Stiles tu taky zbytečně zabili Vincent Cassel i když jinak sympaták svou roli zvládl perfektně . Vždyť herci jsou jenom loutky, cvičené opice,záleží jen na režii, někdy je mi líto na co herci přistoupí, Robert Redford, Paul Newman nehráli ve sračkách Delon Gabin Belmondo taky ne, na ty nemůžeme zapomenout:-)13.6 .2019