Anděl na horách (1955)

pan Marvan je herec , který nezklame a pobaví ,viděno mockrát deda:-) i dovolená s Andělem:-) a Tatry jsou krásné:-) filmová spolupráce s Vlastou Burianem. Osvědčil se jako jeho výborný „přihrávač“ a to téměř ve všech jeho filmech:-) 10.9.2020

Létající oko (1983)

tak tento film znám nazpaměť to je přímo skvělý akčák letecké záběry prima a mcdowel je (hraje) pěkného sviňáka :-)

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Špalek (1984) (epizoda)

rozpaky už sleduji už po xté , josef dvořák je skvělý bavič, právě jsem se z int dozvěděl že i Pilarka je po smrti, smutné jaro 2o2o:-)

Fabio Montale - Chourmo (2001) (epizoda)

fabio montale je velice dobrý seriál herci odvedli svou práci výborně :-) delon měl vždycky kolem sebe krásý ženský:-) nejsem na chlapy ale delona miluji:-)

Četnické humoresky - Návrat (2003) (epizoda)

tak tento díl mě zaujal moc jsem se pobavil deda:-) Rozsívala mi bylo i líto, Moskalik je frajer, připravil nám hezké večery :-) všichni se bavili:-)

Absolutní moc (1997)

tento film je můj oblíbený Clint,Gene,Ed, hvězdy,které mám rád už jsem ho viděl snad 100x deda:-) do práce hoši, dokažte jak milujete svou vlast : to říká můj oblíbenec Gene Hackman deda:-) ps i s Scotta Glenna mám rád ze sekretariáta :-) deda Ed : " válečné hrdiny nezatýkám" :-)6.2.2020