• Romantický

Bez kalhot (2012)

ne, že by ten film měl vůbec nějakou zápletku, ale když ono se na ty chlapy tak pěkně kouká :-)

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

když se konečně začalo něco dít, televize seriál kvůli nízké sledovanosti stopla...třeba je to škoda a 2. série by překvapila, ale kdyby byly v ř*** ryby...

Box (2009)

Zajímavé morální dilema ... dostat milion dolarů a zabít člověka nebo nechat vše tak, jak to je? Něco takového tady ještě nebylo, proto se mi to zdá velmi zajímavé, zejména do poloviny..pak už se scénář stává příliš sci-fi, některé scény jsou velmi přemrštěné a konec sice čekáte, nicméně doufáte, že by se to nemuselo stát...Cameron se ukázala pro jednou v té nekomediální roli a i tenhle žánr jí sluší, škoda, že digitalizace obličeje Franka L. byla tak patrná, na tom si mohli dát záležet více.

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Tohle je zvláštní film a rozhodně se nedá zaškatulkovat jen do jednoho žánru. Je to vtipné, romantické, magické, prostě Britové se zase jednou předvedli a vytáhli svá velká esa, hlavně Colina Firtha. Rozhodně to není pohádka pro malé děti, je to jeden z rodinných filmů, který pobaví děti, ale i dospělé.

Milionové Vánoce (2007)

Takový slabší Sám doma...myslím, že husarské kousky dětí jsou zábavné vždy, ať už více, či méně, Patricka Swayzeho jsem viděla zase z trochu jiné stránky a neskutečně hloupá Carmen Electra mě ani nebavila, spíš mě vytáčela...Není to snímek, který by něčím vybočoval z řady, je to jedna z průměrných rodinných komedií, která ve vánočním čase celkem potěší.

Láska přichází o Vánocích (2010) (TV film)

Jak nemám ráda německé filmy, tohle byl pohodový vánoční TV snímek s příjemnou atmosférou...žádný zázrak, ale na vánočníodpoledne jako dělaný.

Probuzení (2009)

Je to romantická komedie, možná i dost potrhlá. Nicméně když se jednou za sto let objeví jakž takž originální snímek, což Wake bezpochyby je, tak mu tu bizarnost a absurditu odpustíte. A to zejména kvůli Ianovi, na kterého se opravdu hezky kouká. Jo a taky se mi líbilo rozuzlení.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Z tohoto filmu mám smíšené pocity, chtěl se tvářit jako komedie, jako akční film nebo jako romantický film? Dohromady je to všechno dost překombinované, scénář vychází z klasického klišé, kdy se úředník stane téměř z ničehonic prvotřídním agentem, Anne Hathaway mě rovněž nepotěšila. Nicméně kladně hodnotím, že i když to bylo tak přeplácané, alespoň to bylo jakž takž vtipné.

Maturiťák (2011)

Na to, že to byla Disneyovka to nebylo špatné, hlavně proto, že ten film nebyl zbytečně přeslazený, jako další, že kterých vás až bolí zuby. Dala bych i čtyři hvězdičky, kdyby bylo jiné obsazení, ale musím nějak vyjádřit to, že herci byli poněkud slabší.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Musím se tady ohradit, proti "odpadům" a dalším slabým hodnocením...ten film je podle knihy, pokud jste ji nečetli, vaše mínus, pokud jste ji četli, nelíbila se vám a stejně jste šli na film, pak tady nemáte co kritizovat...Ten film byl krásný, Robert se tentokrát netvářil celou dobu jako raněná kobyla, ale pouze půlku filmu, prostor konečně dostali ostatní Cullenovi a vlkodlaci. O hvězdu méně dávám za to, že to bylo zbytečně moc roztahané, hlavně první půlka. A ohledně té nechutné naturalistické scény porodu, kde digitálně pozměněná Kristen neváží snad ani 40 kilo, anorexii zdar!, mám takové roporuplné pocity. Sice to hezky všechno vystihuje, nicméně do té scenerie se mi to vážně nehodilo. Trochu mě mrzí, že všechny podstatné a zajímavé události stihli vměstnat sem, netuším, co se bude dít v příštím díle v dalších 2 hodinách, nicméně pokud t, co tady tento díl zkritizovali a půjdou na ten druhý a opět ho zkritizují, nezbude mi už nic jiného, než se jim smát.