• Romantický

Veronika se rozhodla zemřít (2009)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem za poslední dobu viděla ... Sarah jsem si v takovéhle roli nedovedla představit, ale neskutečně mě ohromila, byla výborná, stejně jako nemluvící Jonathan .... 5* si zaslouží právem, přestože na konci jsem čekala větší drama

Moje falešná svatba (2009) (TV film)

Víc, než jsem od televizního romanťáku čekala....jasně, je to předvídatelné, bez zápletky, ale je to milé na vyplnění deštivého večera, když se potřebujete odreagovat ... čtvrtá hvězda je za Melissu, kterou mám jako jednu z mála televizních hereček hodně ráda

Děcka jsou v pohodě (2010)

Ten film má sice skvělý koncept, příběh, nicméně na můj vkus se všechno příliš dlouze táhne .. být o něco kratší nebo zábavnější, přidám další hvězdu. Takhle se zasekávám u lepšího průměru, a zejména díky hlavním představitelkám a výbornému Marku Ruffalovi. Škoda, že nelze hodnotit 3,5*.

Síla country (2010)

Tak je vidět, že Gwyneth do starého železa rozhodně nepatří a navíc umí i docela obstojně zpívat. Připočtěme charizmatického Hedlunda a mou oblíbenkyni Leighton a dostaneme velmi dojemný, dramatický příběh, ne úplný happy-end a nádherné melodie, které doplňují celý příběh. Tenhle film si zamilují minimálně všechny holky :)

Zkus mě rozesmát (2011)

Adam je většinou známkou kvalitní komedie a tahle není výjimkou. Připočtěte roztomilou a sexy Jennifer Aniston, a její neskutečné "děti", trefenou sokyni Nicole Kidman a dostanete tenhle skvělý, oddechový snímek, nad nímž se v kině nejednou zasmějete. Scéna s ovcí dostala snad celé kino. Nedivím se takhle vysokému hodnocení, které není u romantických komedií běžné a rozhodně doporučuji ke shlédnutí.

LOL (2008)

Jakkoli příliš neholduji filmům z dílny Francouzů, které jsou sice kvalitní, ale pro mě většinou nezáživné, tenhle snímek mě celkem mile překvapil. Faktem je, že nemá moc spád, vleče se a máte problém od sebe rozeznat ex a současného Loly, nicméně hezky natočeno, nijak přeslazené, skoro jako ze života.

Sexy 40 (2009)

ačkoli má tato komedie předvídatný happy end, je to jedna z mála těch inteligentnejších.Chemii mezi Justinem, který je neskutečný sympat'ák a Catherine, která rozhodně nepatří do starého železa, jsem sežrala i s navijákem. Bavila jsem se.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Po zkouknutí prvních tří sérií jsem byla rozpačitá, už dávno nejsem ta patnáctka, která po tomhle letí...i když -náct jsem zatím nepřekročila. Charakter vztahu Buffy-Spike, který se v dalších sériích rozvíjí je neskutečný a seriál se sotva stává (i některými "děsivějšími" díly) vhodnými pro malé holky. Za vynikajícího Jamese Marsterse v jedné z hlavních rolí přidávám hvězdičku navíc ... myslím si, že hodnocení uživatelů by bylo mnohem lepší, kdy by se do světa tento seriál dostal až v naší "upíří" době (viz Twilight, Vampire Diaries, True Blood a další), protože mnohé z nich by Buffy strčila s přehledem do kapsy.

To Save a Life (2009)

Nádherný film, v mnohém se v něm odráží naše životy, až na přeslazený konec (těhotenství bylo na mě už fakt moc), velmi povedený snímek s křesťanskou tématikou. A pro ty, kteří dávají odpad: Jestli je to jen kvůli přítomnosti Boha v tomto filmu, nepovažuji vás za lidi hodné hodnotit takovýto film. Je určen všem lidem, ale ne těm s předsudky. Nese poselství a je velmi hezky zpracován pro mládež.

Pouta (2009)

Podle mě je tenhle film určený pro lidi, kteří ten režim alespoň nějak zažili. Mě osobně to nic neřeklo, ale protože jsme byli se školou, přetrpěla jsem neuvěřitelně dlouhých 140 minut. Líbilo se mi, jak to bylo realisticky zpracované, nicméně kdyby ten film měl nějak pochopitelnou zápletku, možná dám ty hvězdy i 4.