Kobra 11 (1996) (seriál)

Není nad to si sednout ke kobře dát si večeři a trošku si zpříjemnit začátek dalšího nudného týdne.Je to sice pokaždý na jedno brdo,ale napětí,atmosféra a akčnost tam je.Příběh se taky někam odvíjí sice pomalu spíše po sériích,ale ano.Doufam že brzy skončí ta "náhražka" a zase vydají novou kobru :)

Transformers (2007)

Děs a hrůza.Nevim co na tom jiný viděj.Trapný autíčka který se změněj na válečný roboty a podobný blbiny.Jedinou hvěždičku co sem na tom našel je Meganina pěkná prdel.

Plnou parou vzad! (2002)

Dobrá komedie,skvěle sem se bavil.Hlavně ten konec mě dostal :D

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Jeden z nejlepší válečný velkofilmů,který jsem dosud viděl.Duší málem i tělem mě pohltil.U konce sem uronil nejednu slzu,dojal mě víc než Titanic.

Godzilla (1998)

Na tomdle filmu jsem vyrůstal a hrozně se mi líbil (až mi někdy řikali i godzilo :D ),dneska už to vnímam přece jenom jinak,ale stejně se na ní někdy rád podívám.Zápletka docela jednoduchá,provedení je spíše o mačkání aut a bouraní mrakodrapů,ale na „Frantíkovu" jízdu se těžko zapomíná.

Futurama (1999) (seriál)

Patří jako jeden z mích nejoblíbenějších seriálů. Jednoduchý, skvělí humor zasazen do budoucnosti. Pokud budoucnost taková opravdu bude necham se asi taky zmrazit :D

Městečko South Park (1997) (seriál)

Hodně lidí řiká že je to seriál jen o nadávkách já musim silně protestovat.Skoro v každém dílu najdeme geniální dvojsmyslnost která upozorňuje na dění ve světě,trošku někdy přeci jenom drsnějším způsobem,ale často pravdivim.Podá jí takovým věcným způsobem,že vše označí za úplnou blbost,ale vlastně zcela běžnou přirozenost,která se stává úplně všem.(Nebo by se stávala) Všechny narážky na South Park že je jen o nadávkách stíra SP Peklo na Zemi stírá výrok Sheily Broslovské ''brutální násilý nevadí když se při něm mluví slušně". Pro toho kdo to nepochopí ,nepochopí a asi se v tom možná najde... Vyzařuje takovou jednoduchost a směšnost našeho světa.Někdo ho zavrhne,ale koho dostane ten si bude často pouštět epizody znovu a znovu jako já :-)

Prokletý ostrov (2010)

Začátek vypadající jako trošku jiná detektivka,ale časem přibarvující zaplétka až chvíle kdy jsem nevěděl komu nebo čemu mám vlastně věřit.

Válka světů (2005)

Todle považuju jako jeden z nejlepších filmů,už samotná podzimní atmosféra vzbuzuje to krásný tajemno.Efekty a příběh naprosto strhující,vtáhl mě okamžitě do děje.Takový scifi katastrofální film z jiného pohledu.

2012 (2009)

Vím že každý neni fanoušek katastrofických filmů jako já,ale přece jenom 63% se mi zdá trošku málo.Tenhle film je pro mě pohlazením na duši a velká slast až na ten konec který mohli trošku zkrátit to už jsem se ošíval na sedačce a řikal jsem si že by to mohli nějak a monstrozně zakončit a jít domů. Poznámka: Jeden z mála filmů u kterého můj děda nenusnul