Karamazovi (2008)

Nepochopim jak něco takového může mít 83% ... Větší nudu sem nezažil jedině jedna hvězda za Trojana

96 hodin (2008)

Tak toto je jeden z nejlepších akčních filmů který kdy byli natočený. Ohromujicí zpracování a hlavně se liší od profláknutých rádoby filmech o zabijácích, skvělou originální pointou, nápadem a příběhem. Pro mě jednoznačně 5 hvězd, skvěle jsem se bavil.

Super 8 (2011)

Proti dnešní alá komediálním a akčním "filmům" je todle světlé zablýsknutí. Skvěle jsem se bavil

Bitevní loď (2012)

Proti transformers jsem se úžasně bavil, nevim co lidi vidí na měnících se autíčkách na roboty. Bitevní loď je něco jako spásné podání moderních bojů (oproti už trošku staršímu dni nezávislosti) proti emzákům. Úžasné zpracování bitevní lodi třídy USS Iowa, její palba bylo něco brutálního. 4 hvězdy za film. 5 hvězd za další snobský názory "většiny csfd"

Fontána (2006)

"... navždy, nesmrtelní, pořád, ...." a smysl?

Vesmírná loď Galactica - Krev a chrom (2012)

4 hvězdy a to jenom za to že díly nejsou delší a že z toho neni novej normální skvělej seriál, ocenil bych víc než seriál Caprica

Probudím se včera (2012)

Jeden z mála dobrých nápaditých dnešních českých filmů.

Stíhači Red Tails (2012)

Úchvatné a pravdivé, bojovali proti rasistům a sami amíci byli ještě rasisti taky. Nechápu tady spoustu komentářů, je mi vás líto ...

The Divide (2011)

Začátek až moc urychlený, mam rád nějaké zasvěcení do filmu. Takových aspoň 5 min něco o předchozím dění hlavních postav. První polovina trochu zmatenější (až na výjimky nebyla znát žádná větší panika ani nepochopení z toho co se stalo všichni to tak nějak brali jako kdyby se todle prostě občas stávalo)ale druhá polovina kdy se z lidí stávali šílenci byla o něco i věrohodnější a promakanější. Pokud si chcete trochu zkazit náladu a znechutit si jídlo je to ideální volba.

Návrh (2009)

Trochu netradiční, ale dobrý. takových těch 67%. Ale dávám 4 hvězdy protože narozdíl od lásky nebeské a jiným rádoby romantickým komediím sem se bavil.