The First Time (2012)

Film v pohodě, herci v pohodě. Scénář průměrný, režie průměrná.

Pěsti ze železa (2012)

Já myslím, že na takové to akční odreagování je tohle naprosto skvělý snímek. Žádné hvězdné herecké výkony, ani nijak oslnivé akční scény. Prostě řekněme, že mi to ke spokojenosti stačí. Akční relaxující film.

Dopisy pro Julii (2010)

Po dlouhé době něco co mě bavilo. Přemýšlel jsem i nad pětihvězdičkovým hodnocení, což by asi nebylo úplně fér, protože na pět byla jen Amanda. Občas jsem se nějaké hlášce zasmál, což u sebe v poslední době beru jako velký úspěch. Tímhle filmem jsem si Amandu oblíbil nejvíc a přidal do oblíbených hereček, protože mě okouzlila po dlouhé době nějaká herečka.

Blade Runner (1982)

Myslím si, že mladší generaci to na 99% bavit nemůže. Na mě působí při nejmenším zajímavě to zpracování na tehdejší dobu, ovšem s dějem je to už horší. Když se nad tím člověk pořádně zamyslí, tak na ročník 1982 je to opravdu hodně slušné, ale i tak se dalo, ani ne vymyslet víc, jako některé pasáže přepracovat, prostě napsat jinak. Ten film na mě působí tak, že ani nevím kam ho mám zařadit. Ono se ani nedá říct, že by ve filmu byly nějaké záporné postavy, prostě je tam nevidím, nic co by páchalo zlo, žádnou negativní moc. Hudbou to připomíná mírumilovnou pohádku z 90.let. Negativnější jsou některé postavy lidí než replikantů. Zajímalo by mě, jak by to vypadalo, kdyby byl Blade Runner natočen v dnešní době. Co se týče Harrisona tak mi přijde, že ani nedostal, nebo nepředvedl nějaký oslnivý výkon superhvězdy. Pro mojí osobu je to nezařaditelný filmový projekt, rozhodně nejsem sám, kdo neví kam přesně to šoupnout.

Medianeras (2011)

Ještě, než se na to vůbec začnete dívat si položte otázku, zda-li máte rádi opravdu nudné, ale opravdu nudné filmy?! Nelžu! Opravdu ne! Tohle je totiž 95. minut něčeho, ničeho. Absolutně nic se tady neděje. Nápad ten film má, jenže je to nudný nápad se kterým jsme si zrovna nepotykali. Já si teda moc neužíval a už vůbec jsem se nevžil. Nemám tenhle typ ve svém repertoáru. Už více ne prosím, děkuji.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Můj nejoblíbenější pan režisér. Film, od kterého jsem nic nečekal. Nemyslel jsem si, že mně bude černobílý animovaný film bavit. Nevěřil jsem a ani nedoufal v to, že mě dojme. V úžasném časovém pásmu, úžasné dobrodružství na malém plácku. Tohle není velkofilm. Tohle je jen film, ve kterém je kousek srdíčka, rozumu, citu, nápaditosti a hlavně velké představivosti. Sparky je pejsek, kterého si musíte zamilovat, nebo jej alespoň mít rádi.

Lore (2012)

Ničím nejsem překvapen, ani zklamán. Je to spíše hra na jednu branku. Netradiční film na který nejsem zvyklý, ovšem není to nic extra. Pro mě je to něco, na co si za měsíc už asi nevzpomenu.

Přizdis*áči (2011)

Zde se nám nepředstavují žádné herecké hvězdy, i tak mě pobavili svým možná až netypickým britským humorem. Chápu některá rozporuplná hodnocení jiných uživatelů, pro každého to není, ovšem já jsem se našel. Jednoduše komedie co vás pobaví ve dobrém světle.

To byl zítra flám (2010)

Musím říci jak jsem spokojený, protože Hot Tub Time Machine je dobře herecky obsazeným a zábavně napsaným filmem. U mě, jako amatéra snímek působí v nejvyšších patrech komediální společnosti, kde herci nepřehrávají, ale i nadále mají co předvádět a bavit mě. Šmrnc tomu dodal vynikající dabing Roba Corddryho, který když ze sebe vytrousil jakoukoliv hlášku a v každé hlášce bylo sprosté slovo, tak to bylo vtipné. Vtipný a zároveň dějově zajímavý snímek.

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Je to prostě pohádka o chůvě, která vychovává pomocí své kouzelné hole partu sourozenců, kteří jsou absolutně nezvladatelní, což se s příchodem McPhee změní takřka ihned. Pro mě překvapení jak až byl film nadprůměrný a nevybočoval do jiných sfér, ale jel si na své dráze. S přehledem nějakých 80%.