Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Mě prostě tenhle film bavil/nebavil. Jason Statham, role kurýra je pro něho jako stvořená! Ale Crank 2, no nevím zda-li se vůbec měla natáčet. Jednička jak už to bývá lepší, ani ta číňanka nebo co to bylo, otravovala. Hodně nevýrazně. Myslím, že bych se druhý den probudil a marně vzpomínal na co, že jsem se to jen předchozí den koukal. Nejhorší ze všeho byl konec. Nejdřív hlava Verony v akváriu, a potom když Jason dostal pár tisíc Voltů do svého těla. Prostě Odpad!/1*. Já nevím, snad jsem se jen trošičku slitoval za krásnou Amy Smart, nebo už nevím.

Občanský průkaz (2010)

Občanský průkaz je velice sympatický film. Nahrává tomu prostředí šedesátých let, sympatické prostředí. Mně osobně se nejvíce líbil Martin Myšička, který v roli Petrova táty obstál na výbornou. I Geislerová byla, jak se říká " na pohodu ". S krásnou paní účitelkou Lenkou se na to dívalo o to lépe. Ti 4 chlapci si prostě jen chtějí co nejvíce užívat, dá-li se to tak říct. Takže velice kvalitní "Československý" film.

TRON: Legacy 3D (2010)

Hodně kvalitní technologie. Musím říct, že začátek na výbornou. Ovšem poté děj začal upadat, a já pořád čekal na nějaký impuls. Impuls přišel, nepřišel. Těžko říct, ale film mě rozhodně nezklamal. Nemám mu ani co výraznějšího vytknout. Chvilku jsem si připadal jako ve Star Wars z roku 2100. Herecké výkony se dají těžko hodnotit, protože hodnotit toho není moc. Ale určitě nejsem zklamán. 3,5*

Ramona (2010)

Malá slečna která tropí jeden trapas za druhým. Odpočinková komedie, která působí krásným zpříjemněním dne.

Orphan (2009)

Nedá pokoj, nedá pokoj a nedá pokoj. Ze začátku milá, přívětivá holčička. Ale co když to není holčička. Co kdy je to psychopat který utekl z psychiatrické léčebny a jenom se za holčičku vydává kvůli velice vzácné chorobě? Vynikající drama! Myslím, že nejsem sám kdo si tohle myslí. 5*

Rec 2 (2009)

Horor kde se dokáže zombie pomocí nějakého "démona" převtělit do druhé osoby a poté ještě umět měnit hlasy. Ten mě opravdu nenadchne. Občas jsem měl pocit, že je to spíš výsměch k jedničce. Takže celkem fajnová komedie na dobrou noc. = )

REC (2007)

Horor jako z jiné dimenze! Lahůdka pro oko "hororového" diváka.

Ženy v nesnázích (2009)

Ten film v sobě nemá skoro absolutně nic. Film o pornoherečkách. Jedna zvrací, druhá je těhotná a děj tu nikde nemáme. Tohle je prostě ublábolaná slátanina.

Rváčův deník (1995)

Tento film nás zavede do podsvětí, drog, násilností a krádeží. Nejprve jde o partu čtyř středoškoláků kteří mezi sebou nemají absolutně žádné problémy, a jak je vidno tak ani zábrany. Je veliká sranda, i v basketu se daří. Ale co když se zaplete se (špatnými) lidmi a skončíte jako feťák, bez domova a opuštěný? Doslova škemráte o almužnu, až to někdy hraničí i psychopatií. Rváčův deník je zkrátka film reality! Herecký výkon DiCapria byl famózní. Zkrátka fajnová hodinka a půl. ; )

Experiment (2010)

Stačí jeden psychicky labilní jedinec a pár chlápků co má rádo násilí. A je z toho vcelku slušné drama.