X-Men (2000)

Vynijakící film, který má velice chytlavé nebo působící prosředí. Chytne vás a nepustí, od začátku až do konce. Halle Berry v roli Bouře, Hugh Jackman jako Wolverine, Ian McKellen známý jako Gandalf ze trilogie Pána Prstenů jako záporňák Magneto, Patrik Stewart jako profesor Xavier a další vám přichystají krásný prožitek. 85%

Zašlá sláva Marca Pease (2009)

Děj naprosto nikde. Docela trapný a nevyvážený snímek. Není ano moc k tomu co říct. Prostě zbytečný film!

Nesmrtelná teta (1993)

Pohádka, když jsem byl malý. Rád jsem se na ní koukal. Nejlepší role Jiřiny Bohdalové. Prostě Rozum a Štěstí!

Mr. GS (2008) (pořad)

Genzer a Suchánek. Nesmrtelná dvojice. : )

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Už to nemá takovou jiskru, jako to mělo ve Uvolněte se prosím. Ale jinak se na pořad rád kouknu.

Grinch (2000)

Už se to u nás stalo každoročním "Mrazíkem" na Vánoce. : ) 75%

Černá labuť (2010)

Příjde mi, že ten kdo film vytvářel chtěl udělat až obrovský nápor na psychiku diváka. A možná, že je to i přemotivované. Velký nápor na psychiku tomu filmu ukazuje zlatou střední cestu. 70% ..

Cesta (2009)

Mínus Cesty určitě je, že vlastně nevíme co se na zemi stalo. Víme jen, že se táta se svým synem vydali na putování směrem na jih. Nevíme kam mají namířeno. Víme, že dojdou k pobřeží, kde moře není modré. Je to velice záhadný film. Jak už bylo řečeno, nevyvolává takový důraz na city. Možná se o to snaží, ale nerozpláče vás. Na Viggo Mortensena to je málo. To je můj názor. Prostředí mi velice připomíná mosty ze Zombielandu. Jen škoda, že nevíme jak to všechno začalo... 65%

Thor (2011)

Určitě je to nesmírně kvalitní snímek. Chris Hemsworth si roli Thora náležitě zasloužil. Hodně se mi v ní líbil a parádně mu sedla. Anthony Hopkins jako jeho otec. A Tom Hiddleston jako jeho bratr. Thora mám úspěšně za sebou a můžu vřele doporučit! 80%

Jsem číslo čtyři (2011)

Hodnocení tohoto filmu je velmi nerovnovážné. Alespoň v mém případě. Ze začátku bych hodnotil dvěma hvězdami. Poté se film trochu rozběhl a jeho cena lehce stoupla nahoru. Do jedné hodiny mi to připadalo jako, že je to film hlavně o vztazích a životech. Měly tam být přeci honičky ne? A místo toho tam byly pomalu rozvíjející se vztahy mezi ostatními. Celkem mě nadchla "honička" nebo-li přestřelka ve škole. Zábavný byl i ten strašidelný sedlácký výjezd na slámě. Ale ano, je to koukatelné. 60%