Pařba v Bangkoku (2011)

Je to jako přes kopírák, ale v jiném městě. Fajn herci. Ovšem chtělo to něčím zpestřit. Bangkok určitě bylo to pravé město. Ale dalo se z toho určitě vymáčknout víc. Potvrzuje se pravidlo, že jednička je skoro vždy lepší. Ale neříkám že dvojčička je špatná. Určitě si své fanoušky najde. : ) 3*

Pavouci z vesmíru (2010)

Tak to bylo opravdu hodně špatné. Hvězdu dávám pouze za předvedené efekty. Je to o naprosto "nesmrtelných" "mimozemšťanech". Nechápu, co se na tomhle může líbít. Ano, mělo to slibně vyvíjející se začátek, ale to je prakticky naprosto všechno. 1*

Bez soucitu (2010)

Jen si říkejte že je to " béčkový " film. Ale je to béčkový film provedený na jedničku víte? Takže: To co já už zapomněl, ty jsi se ještě ani nenaučil.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Takže za prvé. Prostředí Brazílie na jedničku. Za druhé. Už od čtyřky se nejedná o film o nadupaných kárách. A za třetí. Takhle by to asi šlo! Objeví se nám tu jen jeden záblesk čistých pouličních závodů. Já bych ovšem upřednostnil čisté závody, ale to by to nebyl takovýhle film. Jedná se o nejlepší dosavadní Rychle a zběsile. Vin Diesel se ukázal ve skvělém světle společně s Walkerem. Fanoušci Rychle a zběsile jsou určitě nadšeni a já jsem jeden z nich! Dokonce i Dwayne Johnson ve své roli nemilosrdného policisty se ukázal snad jako konečně dobrá postava v dobrém filmu. Jsem velice zvědav jestli pětku trumfne, alespoň u mě šestka. 4* 85%

Let's Dance 3D (2010)

Vynikající taneční kreakce, ale méně jsem ani neočekával. Luxusní taneční věci. Ovšem děj docela unikal a byl nic moc. Líbilo se mi jak to bylo rozkouskované, ale jak říkám. Děj nic moc. 3*

Vzepřít se obrům (2006)

Může se vám to zdát až moc nábožensky založené. Ale spíš se snažte dívat že vlastně celkově sport je o víře, a bez té úspěchu není! Ačkoliv to nejsou nějací herci, tak dávám za 3* ...

Neřízená střela (2010)

Bill Nighy je určitě tím právým elegantním a dokonalým zabijákem! Fajn komedie, snad mě jen štvaly ty tak trošku histerické výstupy Emily Blunt. Ostatní herci ale mohli být více zapojeni a vtáhnuti do děje filmu. Příkladem je Martin Freeman. Fajn komedie.

Annapolis (2006)

Tohle je to pravé ořechové! Bavilo mě to od začátku do konce a nemohl jsem najít jedinou skulinku tohoto velkolepého díla, ve kterém James zazářil, jako malá hvězdička na tmavě modré až černé noční obloze. Určitě si na tom někdo najde své mouchy ale já to nebyl. Začneme na stavící se lodi, pokračujeme dodatečným přijetím na akademii a potom začne tvrdý výcvik. Ten chlapec tak trochu umí box. Je to velice skromný film, a to tomu možná dodává tu " správnou notu " . 4,5*.