Bláznivá střela (1988)

velmi vtipná parokomedie u které nesmí chybět cola a popcorn.Klasika která víc než dost dráždí bránici

Žhavé výstřely 2 (1993)

to prostě v parodiích nemá konkurenci. A na to že to je dvojka.. Fakt super pecka

Pánská jízda (2004) odpad!

totální a absolutní chujovina která fakt nestojí za shlédnutí.Vážně děs běs

Ozzákova škola kalení (2008) (seriál)

Dejdarovi snad žádná role nesedla líp než Mr. Ozák a Lexa je fakt stylovej, prostě na pobavení fakt super

Mé druhé já (2004)

myšlenka příběhu je výborná, ale to zpracování mi přišlo až moc klišovaté, bez takového toho vnitřního napětí.. Takže 40%. Škoda.

Den nezávislosti (1996)

tenkrát v kině sem seděl jak přibitej.. No jo no onehdá to bylo něco nového, triky které sem prostě neprokouk. Příběh je klasika úessáckýho filmu no.. Hlavní hrdina největší drsňák, love story a happy end.. Znova to vidět nemusim, ale tenkrát to byla prostě pecka.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

bohužel knížku sem nečetl, ale snad i díky tomu sem se náramně pobavil, tehle filmek sem poprvé viděl když sem žil v U.K. a snad i díky tomu mi tak přirostl k srdci.Dějově lehce náročné ale humorem nasycené až k prasknutí. Prostě srandy kopec hlavně nezapomenout ručník..

Nestyda (2008)

macháčkovská komedie o životě, místama vtipná ale z mého pohledu jen místama.. Na druhou stranu sem byl víc překvapenej, páč moře lidí to odsuzovalo a zas tak špatný to nebylo..Ps: nejlepší scéna je se šlehačkou..

Záhada Blair Witch (1999)

zaujalo mě až druhé shlédnutí a musim říct, že mě to docela zaujalo a i sem byl pěkně vystrašenej..