MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Česko znovu dokázalo zprasit takovou soutěž, jako je právě Americký Masterchef. Chtěli jsme si zase hrát na to, čím nejsme, připadalo mi, že se pání šéfkuchaři chtěli moc napodobit stylu ala Gordon Ramsay, nebo stylu Joe Bastianich, což zde vede k totálnímu propadáku. Zkouknul jsem pouze 2 díly a už jsem měl dost. Amerického Masterchefa sleduji a a těšil se, že tuto soutěž uvidim i zde, ale bohužel, musim dát nejnižší hodnocení. // 5%..

MENU domů (2012) (pořad)

Koko je prostě skvělá, dnes už již dlouholetý favorit. Skvělý pořad o vaření, jak si kvalitu z restaurace za menší peníze přenést i k sobě domů. // 90%-

Nazí a vystrašení (2013) (pořad)

Lidi, kteří musí přežít v hrozných podmínkách 21 dní, nazí a vyděšení. Po zhlédnutí ve mě vrostla touha se do něčeho takového pustit, ale nevím, jestlich 21 dní vůbec přežil. Některé díly jsou podle mě docela brutální a člověk se pak z toho musí dostávat fakt staršně dlouho. Často je to podle mě ale přehnané a to mi časta vadilo, proto dávám 3 hvězdy. // 65 %.

Martina Sáblíková - Sama proti času (2013)

Ty vstupy moderátorky, to je opravdu špatné, vrhá to jinak na celý dokument špatné světlo. Jinak jsem rád, že konečně mohu nahlédnout na takový den vrcholového sportovce, který musí denně dřít, aby se stal světovou špičkou, právě jako Martina. Dlouho jsem váhal o té 5 hvězdičce, ale nesympatická redaktorka to potopila, proto 4 hvězdy. // 70%.

Provedu - Afghánská mise (2014) (TV film)

Dokument o armádě v ČR sloužící na misi v Afghánistánu. Popisuje různé pozice, palubní střelec, koordinátor letecké podpory, polní chemická laboratoř a mnoho dalších. Jsem rád, že se tenhle dokument ke mě dostal a já si mohl osvěžit, jak moc si našich vojáků vážim. // 90%.

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Skvělý pořad o Česku, člověk se opět něco dozví o své vlasti zábavnou formou. // 70 %.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tak byl jsem mile překvapen, když jsem se konečně dokopal, abych se na tento slavný kousek podíval a musim uznat, že jsem se asi zmýlil, když jsem tento film už předem odsoudil, díky jeho předchůdci, tedy prvnímu dílu. Přišlo mi, že se toho ujal někdo jiný a dal tomu tu pořádnou jiskru, kterou jsem měl rád už i Pána prstenů, nebo možná za to mohla ta pěkná elfka, kterou zahrála skvělá Evangelina Liily, nebo taky skvělý Orlando Bloom v roli Legolase. // 90%.

Tenkrát na východě (2000)

Tak pro mě tady neni co řešit. Jedna z největších komedií, u které jsem se za clý svůj dosavadní život nejvíc nasmál. Jackie Chan a jeho kaskaderské kousky, skvělý a vtipný Owen Wilson, když je dáte dohromady, tak mi trochu připadali jako jiná skvělá dvojce, Bad Spencer a Terence Hill. Není nad čím uvažovat. // 100%.

Nájemní vrazi (1995)

Tak tenhle film jsem viděl snad už jako malý. Zbraně, akce, to už jsem od děctví miloval a proto je tento film pro mě jasnou jedničkou. Ještě k tomu Julianne Moore, skvělý Antonio Banderas a muj největší oblíbenec, Sylvestr Stallone, to už musí bejt samo o sobě ta největší pecka. Když si vzpomenu, jak jsem jako malý kluk seděl před Tv a s otevřenou pusou sledoval tento film snad 3x po sobě, ještě dnes mam na to znova náladu. Pro mě jeden z nejlepších filmů, v sekci TOP si u mě plně zaslouží. // 100%.

Mizerové II (2003)

O trochu slabší, než předchozí díl, ale tak už to někdy bývá. Lawrence mě nezklamal jeho humorem a je tu další, né špičková, ale obrá akční komedie, skvělé efekty, supr akční scény a skvělý humor. // 80%.