Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

1. řada byla hrozně "pecková". Hltal jsem každou epizodu a nemohl se dočkat na další. Vtipné, duchaplně a v první řadě, zábavné po celou dobu. Ještě dodnes si pamatuji, jak Barneyho "Suit Up!" znělo po celé naší škole. Já po zhlédnutí měl neutuchajcí touhu začít nosit obleky. Moje nadšení ovšem začíná klesat po 4. řadě seriálu, kdy se vše začíná opakovat, ale to už je jiná. Hodnotím podle prvních dojmů. 100%.

Podmázni si maturitu! (2011) (amatérský film)

Studentský film, co čekat. Po zhlédnutí prvního partu jsem netrpělivě čekal, než se vydá druhý a i s tím jsem byl spokojen. Nadšení pro věc se mi hrozně líbilo, ale nejsem si jistý, jestli se ještě někdy na něj znovu kouknu. Proto 60%.

Conan (2010) (pořad)

Conan je prostě špička ve svém oboru. Zabavné, vtipné, impulzujcí a kreativné. Takto bych to jednoduše shrnul, ono o tom ani moc nejde psát, to se musí prostě zažít. 95%.

Záhada hlavolamu (1993)

Mrazivá atmosféra, zákoutí Stínadel, Rychlé šípy. Jako malý kluk jsem hltal všechny jejich knihy, klidně i 3x za sebou, nevadilo mi to. Nedávno jsem se dozvěděl o tomto snímku, snad běžel někde v televizi a já neodolal a rád se ponořil zase do těch dávných dob. A jak se mi to líbilo? Supr, možná o trochu víc než supr, film mě vtáhl a nepustil a těch 97 minut uběhlo jako voda, škoda. Jen taková nejasnost, byl Mirek Dušín opravdu černovlasý (hnědovlasý), co si pamatuji, vždycky byl "blonďák", ale to jen tak na okraj. 80 %.

Ležáky 42 (2010)

Nevím, srovnávám s s filmem Lidice. Poněkud slabší "kousek, ale jako forma dokumentu dobrý, na jedno shlédnutí stačí. P. Brzobohatý v roli vypravěče, dokázal bych si představit někoho jiného, přijde mi, že to vypraví stylem hodně "utahaným", mohl na tom více zapracovat. 55 %.

Patriot (2000)

Dokonalé, konečně jsem našel odhodlání udělit tomuto jedinečnému filmu komentář, nechápu, proč mi to trvalo tak dlouho, jelikož tohle je proste pecka, bomba, špica. Jinak to asi nedokážu říci. Velice obdivuju tu dobu, ve které se fiolm odehrává, tedy v dobách Americká válka o nezávislost. Mel Gibson, bomba, tohle zahrál asi nejlíp ze všech rolí, co jsem zatím u něj viděl, tedy možná Smrtonosná past se mu povedla lépe, ale to odbočuju. Příběh je prostě dokonalý, líbí se mi myšlenka, že jako hlavní hrdina má války po krk a chce se usadit a prožít život v míru, ale bohužel mu to neni dopřáno a on musí opět zvednout zbraň a začít bojovat. Jason Isaacs nám tady zahrál slušného záporáka, bez slitování, který chce pouze moc. Heath Ledger, mladičky neposlušný bojovník, který chce do války, chce se porvat o nezávislot, líbil se mi. Roland Emmerich "zrežíroval" fakt dobrou práci, dobrá práce. Tady neni nad čim uvažovat: 100%.

Bobovy burgery (2011) (seriál)

Dobrá odregovačka na večery od všeho, je to jiné, nové prostředí, nové postavy, které jsem v žádném jiném seriálu zatím neviděl. Poněkud slabší fóry, než třeba u Simpsnů, ale i přesto se na to dá koukat a tu a tam se i člověk zasměje. Stačí mi to vidět jednou a znovu se na to dívat asi nebudu, ale i přesto doporučuji. 55%.

Farma (2012) (pořad)

Jedinečná reality show po dlouhé době Vyvolených, Big Brothera a podobných kravin na které se už snad dnes nikdo nedívá. U Farmy jsem tomu propadl a začal se dívat an každý díl a totálně mě to vzalo. Je to jedinečné, dobrý nápad a účastníci tomu dodávají tu správnou jiskru. Já se bavím a stále očekávám, kdo vyhraje ten "balík" na konci. Go Go Milan. 75%.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Znovu se asi dívám na jiný film, než ostatní, jelikož jsem na tento film slyšel spoustu negativních ohlasů, ale hraje tam Martin Lawrence, tak to se prostě musim kouknout a ejhle. Zas taková hrůza to neni a většina filmu mě prostě pobavila, Martin Lawrence tomu dodává jako Velká máma svěží dech, už jeho předchozí dva díly mě pobavily. Chválim Brandona T. Jacksona, že konečně hraje ve filmu, kde je pořádně vidět a film neni sprostá ***** jako Tropická bouře. 75%.

Horší než smrt (2010)

Bohužel jsem původní "Horší než smrt" neviděl a tak nemohu srovnávat. Obsazení je dokonalé, jak mi mohl tento film tak dlouho unikat. Hvěždný Martin Lawrence po boku Tracy Morgana, které ještě doplňuje Chris Rock, bomba.80%.