Ochránce (1996) (seriál)

Blair Sandburg!

Bludiště (1997) (pořad)

Nelze hodnotit, 5 je málo a odpad je moc.

Moudronos (2002) (pořad) odpad!

Pan Au!

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015) odpad!

Jednička byla vcelku pohodová, takovej ten teenager průměr, ale tohle je šílenej mix zombí siflů, debilních klišé a NELOGICKYCH shitů. Škoda potenciál by tam byl, jak využít ten svět. Příjde mi to jako sestřihany asi z 20 ruznejch filmů co jsem viděl. A jako vždy, dabing stál za uplný hovno! No a ještě bych rad dodal, že je to absolutně předvídatelná sračka, která ignoruje úplně labyrint z předchozího dílu!

The Invitation (2015)

Mám rád, takovej ten styl filmů, kterej mě vtáhne do děje a přinutí mě vymýšlet nejrůznější teorie o co tam vlastně jde.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Soundtrack skvělej, atmosféra taky dobrá, aspoň z počátku, ale pak se začne Emily Blunt chovat jak naprostej dement a ten konec? O tom radši nemluvě. Přišlo mi to, že se mi někdo hodně snažil namluvit, jak to, co dělá americká tajná služba je hrozně moc špatný a fuj, ale na to jim seru, jak se tak lidově říká!! PS: proč neměli auta s neprůstřelným sklem, to se taky zřejmě nedozvíme.

Napoleon Dynamit (2004)

Konečně jsem to viděl v originále, jiný rozměr! Film o ničem a vlastně úplně o všem. Skvělá kultovní pochutina, a happyend to má naprosto bezkonkurenční.

Kdo přežije - Krev není voda (2013) (série) odpad!

Nechapu Celeba, to opravdu udelal!? A já jsem si najivně myslel, že bude pro svůj kmen přínos. No naštěstí přesně vím kde skončil! Byla to taková válka kriplů.