AZ-kvíz (1997) (pořad)

20 let dnes!

Než jsem tě poznala (2016)

Jako odborník na romantické filmy jsem se na to těšil.. Odehrává se to ve Wales a pršelo tam jen jednou, takže blbost. Napadlo tam spoustu sněhu, tolik sněhu tam bylo naposledy roku 1369.. Celá pointa filmu spočíva v tom, že prachy a pouze jen prachy vás udělají svobodným mužem či ženou což je na romantický film fajn. Takže si to zaslouží 2 hvezdy

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Asi tak. :D teď na to koukám po letech a ten Migueluv koment je přesnej. Neustále poloskrčená latentní buzna co přes tu přiblblou ofinu neustále švidrá pohledem někam do rohu obrazovky, to se opravdu nedá vydržet. A ta latentní introvertka co tam celej film roní slzy jako hrách k té se raději ani vyjadřovati nebudu. A celkově jsou tam tak nějak úplně všichni divní a poloskrčení.. (ještě jedna věc mě zaráží, proč jako ten švidrálek cestuje lodí?)

Pekelná kuchyně (2005) (pořad) odpad!

Víte co je horší než Poláci? Poláci, kteří se učí pracovat v kuchyni podle této sračky!

Zhasni a zemřeš (2016)

Abych uvedl 4 hvezdy na pravou míru. V celém baraku nesvítí několik dnu světla, kvuli nejake rekonstrukci a po tech par dnu co zde chodím se svícnem v ruce jsem si pustil tenhle horor. Moje mysl je už dost paranoidní, takže jsem se v pohodě bál.

Naprosto retardovaný (2012) (pořad) odpad!

Možná to není špatnej člověk, ale tohle nelze...

Hush (2016)

Trapné, nelogické a vrah je asi terminátor, který i po asi 10 zraněních nekrvací, nekulhá a tak. Prostě tohle bych zcela zakázal točit.

Oblast 51 (2015) odpad!

"Když to bude o hovně a nic nebude vidět, tak to bude vypadat opravdově."