Focus (2015) odpad!

Lucie Borhijová a Ray Rejkonanteng v životních rolích.

Ptáci (1963)

Včera mě pokousal racek na pláží, zcela vážně. Bylo to docela strašidelný. Asi se to stalo i Hitchockovi.

Na samotě u lesa (1976)

Tento film by se dal shrnout asi takto, Alpy tě ohromí, ale Čechy tě dojmou.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Naprosto skvostná trilogie, schválně říkám trilogie, jelikož uznávám jen a pouze první tři díly. První díl naprosto kouzelné a pohádkové zasvěcení do kouzelnického světa se kterým člověk začal vyrůstat. Pak druhý díl, který je taky pohádkový, ale trochu s temnější zápletkou a tajemným způsobem, kterým se Voldemord snaží dostat zpět k životu,a upozorňují, že v naprosto důstojné formě (ne jako nějakej plešatej retard bez nosu). A pak tu máme třetí díl, což je naprosto skvostné zakončení celé trilogie. Jde o nejlepší díl s kterým, když člověk vyrůstal, tak si to musel náramně užít. Brumbál stále důstojný a mocný čaroiděj. Třetí díl miluju. To kombo s časovou linkou a vůbec všechno je skovost. Je to na delší rozbor, ale spíše k pivu. :D

Táta je doma (2015)

Takovej ten classic průměr, něco dobrý, něco americkej lacinej shit. Na odpočinek v pohodě.

Kulový blesk (1978)

DOKONALOST! Je to tak přirozený, když jsi představím, že by to někdo točil dneska, tak nevim.

Hodina zpěvu (1988) (pořad)

Nejlepší písnička je asi Čechy krásné, Čechy vaše. 4* za nostalgii z dětství.

Dokonalý šéf (2015)

Lidi co udělujou Michelinskou hvězdu, jsou stejný sráči jako ti, kteří co udělujou cenu akademie. Takže, film o snažení dosáhnout vlastně něčeho úplně nicotného na tomto světě. Takže jsem rád , že se mi přehřal notebook a už jsem to nemusel dokoukat.