Fallout (2024) (seriál)

Vyrůstal jsem na Fallout 1 / 2 tak jsem se těšil na seriál z tohoto světa, bohužel seriál je taková hovadina jako Fallout 3 / 4. Takže teď uvažuji, že vlastně naplnil to co měl.

Hrozba smrti (2024) odpad!

Nechápu že se Jake Gyllenhall k takovhé hovadině upsal.

Watchmen (2019) (seriál) odpad!

Seriál jsem bohužel dokoukal celý. I když jsem velký fanda filmu tak komiksu toto dlé mého byl snad nejhorší serialovy počin který jsem kdy viděl. Herecké výkony opravdu nulové, s hlavní hrdinky jde respekt asi jako z čivavy, všude přitomný neustalý woke rasismus ... po prvních dvou dílech jsem dal 2 hvězdičky po dokoukaní změnil na odpad. Jsem rád že druhá serie už nikdy nebude!

Jáma Pekel (2020) (pořad)

Dana Vávru si vždy rád poslechnu, někdy s ním nesouhlasím, ale v mnoha věcech se s ním shodnu. Navíc se mě líbí, že se nebere servítky s novou ubrečenou woke menšínou, která akorát nejhlasitěji pokřikuje. Což je vidět i tady v komentářích.

Souboj Titánů (2010)

Mohlo to být o půl hoďky delší!!! Jelikož "původní" verze mě nijak nenadchla, tohle bylo pro mě přijemné podívaní.

G. I. Joe (2009)

Zbytečný film, víc není co dodat...

Kniha přežití (2010)

Začalo to přesně podle mého gusta .. Fallout .. ale skončilo to jako nedělní kázaní Flanderse ze Simpsons

Poslední dům nalevo (2009)

předvidatelné, nudné a nerealné ... doufam, že taky jednou takhle budu vidět ve tmě uprostřed pustiny a vždy i po kilometrovém běhu hustem lesem najdu cestu zpět.

Bronson (2008)

Po půl hodině jsem se začal neskutečně nudit. Nějak mě ten film neokouzlil, čekal jsem od něj víc.

Michael Jackson - pohled do soukromí (2003) (TV film)

Tihle novináři byli a budou vždy svině ... škoda že nedělal i dokument o Arnoldovi (a jeho steroidové cestě k Mr. Olympia) ten by mu alespoň na závěr rozkopal držku. MJ 5* Bubak Bashir odpad!