Babovřesky 3 (2015)

Jeden bod za lišku, která přišla popřát dobrou noc.....

U jezera (2009) (seriál)

Jedna hvězda za králíka s červenou mašličkou. Děsně přeplácaná nic neříkající story

Pád Bílého domu (2013)

Dobrá akce, dobrý spád, šmrncovní Butler, ale vše v balíčku silného amerického patriotismu. Člověk má občas během filmu pocit Déjà vu. Hold Smrtonosná past tu byla dřív… Ať žije propaganda, ale hlavně Bůh žehnej USA!

Piraňa 3DD (2012)

Jedna hvězdička pro veterána Davida Hasselhoffa, jestli za tuto roli nedostane nominaci na Oscara, tak spáchám sebevraždu:). Scéna, u které jsem se doopravdy od srdce zasmála se vyskytla až v závěrečných titulkách, což svědčí o tom, že se skutečně jedná o pecku sezóny.

Bláznovo zlato (2008)

Jedna * za vtipný začátek. Jinak se zbytek filmu vleče v závěsu za debilními dialogy.

Hon na čarodějnice (2011)

2 hvězdy za hlavní představitele Cage a Perlmana. Vidět jednou a dost. Lepší animace umí studio W. Disney.

Světová invaze (2011)

Mimozemšťané jsou ubohou parodií transformers - u mě jako ultra nebezpeční nepřátelé totálně selhali. Daleko radši dávám přednost mimozemšťanům z Evoluce. Eckhart je sice sympaťák, ale v tomhle filmu jeho kouzlo zadupala zelená armádní uniforma. Film přetéká spoustou trapných dialogů - ani ne klišé - ale rovnou trapných. Hlavní hrdinové - úderná tlupa amíků ve stylu červených baretů, mají jednu zvláštnost - jsou to po většinou černoši, hispánci atd. V tomhle filmu zkrátka bělocha objevíte až po detailnějším průzkumu. Tohle by ale nevadilo - nejsme přece žádní rasisti. Co mi ale vadí je, že žádný z těhle lidí vás "nedostane". Jeho příběh vás neosloví a nemáte se během téhle dlouhé podívané k nikomu upnout, ani s nikým ztotožnit. Tenhle film zkrátka postrádá emoce. Ale jako videohra pro synka k vánocům by byla dobrá.:)

Princezna Ano (2009) (TV film) odpad!

Tak tohle rozhodně ne.

Red (2010)

Fajnová zábavička. Člověk se ani na chvilku nenudí. Willis a jeho parta "důchodců" válí.

Dokonalý chlap (2005)

Kdyby mi bylo tak 12 let - možná by bylo hodnocení lepší.