Penny Dreadful (2014) (seriál)

Polovina první série za mnou a já pořád nevím, jestli koukat dál nebo ne. V podstatě pořád čekám, o čem ten seriál je.

Funny Girl (1968)

Postavu Fanny jsem si hned zamilovala, Barbra hrála na jedničku podrženou. Omar Sharif se skvěle hodil na postavu Nicka- byl naprosto okouzlující a šarmantní. Navíc ta nádherná výprava! Nejvíc se mě dotkly písně "You're a Woman, I'm a Man" a "My Man".

Perný den (1964)

Jako velký fanda The Beatles jsem se konečně odhodlala zkouknout Perný den a byla jsem totálně zklamaná. Naprosto jsem nepochopila zbytečné dialogy, muže, kterého náhodně poznali ve vlaku a najednou z něj byl Paulův dědeček, potulujícího se Ringa,... Do toho mě neskutečně vytáčely vřeštící fanynky, takže ani závěrečné písně jsem si neužila. Jak říkám, Beatles jsou skvělý, ale hodnotím film a ne hudbu.

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

SPOILERY Na tuhle řadu jsem se především těšila díky Robovi a Rusellovi a koncept Ostrova vykoupení jsem nějak nebrala v potaz (a teď už můžu říct, že se mi ani moc nelíbil a nepotřebuju vidět další takovéhle série). Od začátku jsem věděla, že budu fandit Robovi a to nejen proto, že nenávidím Rusella. Ukázalo se, že zkusil nový způsob hry a vypadalo to pro něj opravdu slibně. Určitě jsou lidi, co si řeknou, proč když hrál tak nefér atd. Hrál výborně. Byl v táboře plným tak jednoduchých lidí, že by bylo škoda toho nevyužít. Nedělal z lidí blbce- už byli a on to zkrátka viděl. Chvíle, kdy mě opravdu naštval bylo, když podruhé vyřadil Matta (byl to dříč, fakt by si zasloužil vrátit se podruhé zpět), ale co už.... Blbost lidí z Omettepe v jejich milované "šestce" mě nejvíc šokovala, když byli všichni děsně překvapení, že někdo musel jít domů. Haló? Je vás šest, postupuje pět, tak přestaňte mlít o vaší "šestce"- jednoduchá matika. Někdo jít musel a každej by byl děsně zaskočenej a ublíženej. Finálová trojka Nejlépe to shrnul David na závěrečné řadě. A dostalo mě, jak Phillip a Natalie během své závěrečné řeči jen říkali, jak je Rob skvělej a ne proč oni jsou tam. Rob byl jasná volba a já mu to fakt přála. Oblíbenci: Rob, Matt, Grant, Mike Neoblíbení hráči: Phillip, Ashley, Natalie P.S.: Kmen Zapatera udělal nejlíp, že se zbavil Russella a když byli Omettepe tak hloupý a neudělali to samý Robovi, jejich smůla a dobře pro něj.

$#*! My Dad Says (2010) (seriál)

Knížka byla výborná, proto jsem očekávala něco lepšího. A i když seriál budu brát jen jako "na motivy", pořád je to celkem průměr.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Po prvním díle 4 hvězdy. Opravdu se mi seriál prvních pár dílů líbil, ale téma občanské války mě neoslovila a najednou jsem zjistila, že seriál ani nesleduju.

Morgan M. Morgansenovo dostaveníčko s Destiny (2010)

Poprvé jsem to zhlédla bez titulků a i když jsem pochopila příběh i některé jazykolamné hříčky tak až s titulky to bylo dokonalé (čímž chválím překlad). Výborný jazyk, výborná art animace, výborný nápad.

Láska nebeská (2003)

Láska nebeská je jedním s mých nejoblíbenějších filmů a především je to můj vánoční film- neumím si bez něj představit svátky (druhý je Sám doma). Film je plný emocí- smích, pláč a moje oblíbená scéna, kdy probíhá pohřeb a začne hrát Bye, Bye Baby a přes slzy se musím pousmát. Postavy jsou skvěle propracované a myslím, že každý se může v někom aspoň trochu vzhlédnout. Chápu, že pro někoho vztahy ve filmu můžou být komplikované, ale nakonec to do sebe pěkně zapadne a člověk zjistí, že láska má opravdu mnoho podob (a všechny jsou ve filmu skvěle zpracované). Myslím si, že tenhle film každého aspoň trochu zahřeje u srdce a pobaví. A to nemluvím o skvělých hereckých výkonech Colina Firtha, Alana Rickamana a i Hugh Granta. Je opravdu škoda vystřižených scén, ale chápu, že délka filmu by byla neúnosná. Přesto doporučuju shlédnout. Mimochodem moje nejoblíbenější dějová linie Jamie/Aurelia.