Za humny je drak (1982)

U toho se sejde vždy rodina..! Zbožňuji tuto pohádku a výkon Císlera? ... nepřekonatelné!

Jeden den (2011)

Nevím, ale očekával jsem více. Říkal jsem si: "Jo, teď to začíná být takové.." a ehjle, zase to bylo makové a já mák nemusím. Něco tam zkrátka chybí :(

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Poslední 2 díly jsem si představoval jinak, ale přesto slza ukápla :)

Černý korzár (1976)

Jako malý jsem miloval a nyní se podíval po cca 10 letech. Stále ten film zbožňuji! :)

Zrůda (2003)

Zrůda byla opravdu zrůda...

Labyrint (1986)

Pohádka pro dospělé - asi proto jsem jako malý špunt měl z ní strach a bratr toho využíval ve svůj prospěch. Byl jsem malý Toby, kterého měl unést král skřítků a já bych se potom stal goblinem. Po delší době jsem film viděl jako dospělý a velmi si ho oblíbil. Ať šlo o pěkný děj, výbornou hudbu či kvalitní herecké výkony Davida a Jennifer. Pravda je, že efekty jsou zastaralé, ale to nikomu přece nemůže vadit.

Já, legenda (2007)

Můj nejvíce oblíbený černošský herec - legenda Will Smith. Film nabízí vše! Seděl jsem jako přibitý v křesle při sledování One man show doktůrka, který musí najít protilátku na zákeřný vir, který vyhubil, dle jeho názoru, lidstvo. V noci vychází do ulic zmutované oběti viru, které jsou citlivé na denní světlo. Přežije Robert? Dokáže najít protilátku? Zjistěte sami... Alternativní konec odsuzuji. Pro mě nejlepší film roku 2007.

Zack a Miri točí porno (2008)

Hledám na csfd komedii, co bych neznal. Nějakou capinu, u které se nemusí myslet a hle "Zack a Miri točí porno" - říkám si, to bude asi až moc velká hovadina, ale hodnoceno slušně. Film jsem shlédl a musím uznat, že jsem příjemně překvapen a volnou chvíli vyplnil velmi dobře. Hlavní hrdinové zahráli nadočekávání, humor se nemusí líbit všem, ale na jedno zkouknutí doporučuji.

Saw: Hra o přežití (2004)

Musím přiznat, že nejsem žádný fanda hororů. Nebojím se, spíše se často směji nad blbostí, co ve filmech vidím. O Saw jsem slyšel od známých, spolužáků, jak je to "dobrý masakr", takže mi bylo jasné z vyprávění, že je to pouze nějaké zabíjení o ničem, jakých je natočeno nespočetně. Nevím proč, ale z ničeho nic jsem dostal teprve nedávno chuť zhlédnout alespoň tento díl. Film mě upoutal a já hned věděl, že Saw miluji! Musel jsem pokračovat v dalším a dalším pokračování, i když jsem viděl, že hodnocení od ostatních klesá a klesá... Já říkám HLOUPOST! Tento film se nedá brát jako 7 filmečků, ale jako jeden celek a toto dílo se náramně povedlo. Kdo hodnotí jinak, dle mého názoru sérii nepochopil.