Panna nebo orel (2010)

Keci v kleci :-D u jinejch žánrů než komedie se zamyslím nad dějem u komedií hodnotím podle toho jakej jsem měl pocit a jak jsem se bavil a tady jsem se bavil a je jedno jestli kvůli herečce nebo ději prostě pohodovej odpočinek ;)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Toto mě překvapilo potěšilo a od čtvrtého dílů přímo nadchlo.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Je mi jedno že provedením to je na 4* dávám dvě kvůli tomu zklamání, podíval jsem se na to a jedniné co se mnou trochu pohnulo byl příběh Snapa. To je dost málo, na to kolik postav tam umřelo je to zatraceně málo. Neubráním se srovnání s třetím dílem Pána prstenů když se podívám na ten díl vidím tam ty emoce a tady škoda mluvit. Je to sbohem HP s hořkou pachutí. Edit: Když se nad tím ještě jednou zamyslím je prostě vidět že chtěli vytřískat prachy ale režisérovi ani scénáristovi o nic hlubšího nešlo proč jen není víc takových jako Peter Jackson? Jak by asi poslední díl vypadal kdyby scénář napsal někdo kdo těmi knihami dýchal?

Machete (2010)

No jako film jen tak bych tomu 4 nedal ale když se nad tim člověk zamyslí :) tak tam prostě jsou.

Pan Nikdo (2009)

Přemýšlel jsem jestli tři nebo čtyři hvězdičky, ale pak přišlo trošku prozření. Filmů kde není jasné o co jde jsem už pár viděl ale vzal jsem si aspoň ze závěru víc než ze závěru tohodle filmu s naprosto stejným účinkem to mohlo mít poloviční stopáž.

Letní válka (2009)

Pěkná podívaná osvěžující a zajímavá. 9/10

Poslední vládce větru (2010)

Znám předlohu a tak můžu říct že tenhle film promarnil svůj potenciál co se týče srandy určitě že si trošku předělali příběh dejme tomu. Ale ten závěr nezlobte se na mě ale když jsem to viděl kreslený tak mě mrazilo v zádech a tady škoda mluvit. Tři hvězdy za to že se na to dalo koukat a za efekty. Jsem asi naivní když budu věřit že se třeba v druhém díle polepší :) Dobrý komentář Zofan. Edit : dodám k tomu jen toto. http://www.youtube.com/watch?v=KHi1zaN0ooc&feature=related

Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)

No s odstupem jsem se na to kouknul ještě jednou a opravdu to není tak hrozný. Ve zkratce epická pohádka s vděčným humorem občas až moc dětským ale co :).