Svět draků (2004) (TV film)

Příjemný fiktivní dokument, kde se do podrobna rozebírá jaké by to bylo, kdyby draci opravdu žili. Místy se to ale fakt tváří jako, že je to doopravdy a to trochu ten film sráží.

Noční směna (1990)

Průměrný zvířecí horor, klasické hororové béčko na motivy Stephen Kinga, kdyby nebyl jeho velký fanoušek tak dám jenom dvě hvězdy. Matka všech krys byla super :-)

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Sice dobrý film ale do geniality mu chybí jeden podstatný prvek. A to vědět kdy přestat. Je to zbytečně natahované to co je tady natíněno skoro ve dvou hodinách by se krásně dalo shrnout v půl hodině a byvil bych se úplně stejně. Ale i taky jsem na výsost spokojený.

Atomové gymnázium (1986)

Další tromácká blbina. Není to sice tak dobré jako toxický mstitel ale ani tak ti co vědí co od tromy čekat nebudou zklamáni.

Arachnid (2001)

Osobně proti tomuhle filmu nic nemám, herecké výkony nebyli zase tak špatné a i pavouci byli vyvedeni celkem slušně. Film má ucházející atmosféru, a zbytečně nic nenatahuje. Sice nic originálního ale 2 hvězdy zaslouženě.

Království pavouků (1977)

Průměrný film o pavoucích. Neurazí ani nijak zvlášt nepřekvapí. Ale viděl jsem mnoho horších filmů s touhle tou tématikou tak si nebudu stěžovat. Možná až na příliž dlouhou délku filmu.

Loch-ness teror (2008) (TV film)

Nessí byla super :-) a nevypadala zas tak komicky jak říkal LIVINGDEAD. Ale je třeba brát film s rezervou. Je to spíše takové céčko po jednorázovou zábavu. A hraje tam Don S. Davis což pro mě přidává jednu hvězdu navíc.

Tune for Two (2011)

To zpívání nemělo chybu :-)

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Jeden z nejúžasnějších animovaných filmů co jsem viděl (nepočítám ukradené vánoce ty jsou taky skvělé). Super příběh, skvělé dialogy a hudby. Tim Burton je pro mě pan režisér. Takových animovaných hororů :) by měl natočit mnohem víc.

Ultraviolet (2006)

Zdegenerovaný film plný klišé a k tomu ještě vypadá jako vydeohra stará nejmíň 15 let. Pár akčních scén si stálo za to ale celkově to film nezachrání.