Mr. & Mrs. Smith (2005)

Docela dobrý film, jenom místy se mi zdál zbytečně zdlouhavý a nudný.

Cesta upírů: Van Helsing vs. Dracula (2005) odpad!

Naprostá blbost, to nejhorší co se vtomto žánru kdy objevilo.Naprosto zmatené scény,celkově nepřehledné. Tvůrci se to snaží vyrovnat hektolitry krve což filmu dává ještě větší punc zbytečnosti a trapnosti.

Šmoulové (1981) (seriál)

Pro mě jsou šmoulové nesmrtelná klasika, která mě vždycky bavila.Jediné co mi je líto, že už nenatočili nové díly

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Ze začátku jsem doufl že to Robin Williams pořádně rozjede ale nepřišlo nic.Příběh byl nudný a zdlouhavý. Nakonec mě nejvíc dostal ten klasický kíč, že rodina je důležitější než práce.Hovadina.

Iron Man 2 (2010)

Od začátku do konce jsem se bavil.Robert Downey Jr. to zahrál na výbornou.Film byl nabitý akcí a hde po skončení ,bych se podíval znovu.Byl jsem naprosto spokojený a těším se na další pokračování, nebo dalši Downeyho role.Jediné co bych snad mohl vytknou je český dabing.

Vládcové Marsu (2009)

Film na motivy stejnojmeného romanu Edgara Rice Burroughse mě naprosto zklamal.Výborně napsaná kniha a nějaký idiot dokáže z velkolepého přiběhu,udělat naprostý hnus.Příběh uplně změnili,naprosto nemožně.Herci po celou dobu přehrávají a údajně překrásna princezna z Marsu si měla zahrát tak před 20 lety.Myslel jsem že se pobliju,víc už snad k tomu nemám co říct.