Vlci (2006)

Průměrný snímek , kterému jsem dal za 3 jenom kvůli tomu, že filmů o vlkodlacích je v poslední době strašně málo.Ve filmu není ani špetka originálnosti film nijak nepřekvapí ale taky nijak zvlášť nezklame. Je to klasické zpracování. Pár honiček, pár lekaček a trocha toho zabíjení ( které není nejak zvlášť vydařené). Masky vlkodlaků jsou spíše podprůměrné. Film na jedno zkouknutí, nic víc.

Síly temna (2006)

Až na pár lepších momentů je film vyložená nuda a je tak nějak celkově nedodělaný. Pořád jsem čekal, že se to nějak rozvine a pořád nic. Celý film akorát kecají o uplných kravinách až film po dlouhé době přejde do finální bitky a tím to skončí. Je to jednoduše nedodělané. Divím se, že ten film nedělal David DeCoteau, to by byl přesně jeho styl.

Podivní (2010)

Do tohoto filmu jsem šel s tím, že je to zombie horor. A on to zombie horor vůbec nebyl a překvapivě mi to vůbec nevadilo. Film měl skvělou atmosféru a příběhu taky nemůžu nic vytknout. 5 hvězd nedávám jenom kvůli tomu, že to není zase tak originální téma jak se může zprvu zdát ale určitě zkouknu Romerův původní film http://www.csfd.cz/film/7801-crazies-the/

Far Cry (2008)

Nevím co proti Uwemu všichni mají, je to docela dobrý režisér. Znám jiné kokotské filmy, které jsou daleko horší než jeho filmy. A teď k filmu, hru nějak moc neznám hrál jsem far cry 2 asi tak pět minut tak nemůžu porovnat jestli to s hrou sedí nebo ne. Ale film byl docela slušná akční podívaná, která mě ani chvíli nenudila. Jediná chyba je absence nějakého hlubšího příběhu.

Vánoční zlo (1980)

Strašná nuda, po celou dobu si film hraje na něco co není. Scény jsou takové nějak nedodělané a neuplné, rozvine se v nich nějaký nápad ale v nejlepším ho utnou. Film bych ani náhodou neoznačil za horor, je to spíše takové dlouhé vyprávění jednoho pošahaného magora, který viděl že si to jeho matka rozdala se Santou a jeblo mu z toho. A jako třešnička na dortu přichází naprosto ubohý a nepochopitelný konec.

Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King (2006) (seriál)

Skvělé zpracování povídek od Stephena Kinga. Povídky mají atmosféru a skvělý děj. Po dlouhé době zase něco co se mi fakt hodně líbilo. Úroveň jednotlivých povídek je celkem vyrovnaná, jediná, která mě moc nenadchla byla pitevní sál. Možná proto, že se mi nelíbila ani v knížce. Mimochodem knihu všem doporučuji je výborná :)

Král džungle (1997)

Docela vydařená komedie na nic si tu nemůžu stěžovat.

Cyborg 2 - Skleněný stín (1993)

Tohle prostě na kvalitní první díl nemá. Nakonec jsem to dokoukal na konec ale zdálo se mi to příliš zdlouhavé a až zbytečně natahované. Tenhle film neměl snad ani vůbec vzniknou, skrátil bych to tak na 10 minut a prodával jako bonus k prvnímu dílu.

Vesmírná améba (1970)

Na svoji dobu je to kvalitní scifi film. Nechápu některé komentáře které hodnotí trapnost kostýmů atd. Co ste čekali Avatara 2 ? Když se někdo na takový film dívá měl by vědět do čeho jde a ne si pak stěžovat. Udělal jsem k tomu titulky tady jsou ke stažení http://www.titulky.com/The-Space-Amoeba-175918.htm