M is for Monogamy (2013) odpad!

Hrozná, nudná, amatérská sračka, která mě od začátku do konce otravovala jak zvukem, tak videem. Tohle režisér šeredně nezvládl. Mimo to ve filmu nebyla ukázána jediná násilná scéna.

M is for Mailbox (2013)

Skvělý krátkometrážní snímek. Normálně bych dal sice tak 4 hvězdy ale tvůrci dokázali vměstnat do filmu hned tři mé milované věci. Klasickou hudbu, upíry a legendy kolem Van Helsinga.

Noc hrůzy 2 (2013)

Ultra levný film, který s předchozím dílem nemá společného vůbec nic. Na filmu není až na celkem vydařený konec vůbec nic co by stálo za zmínku. Děj je předvídatelný, nudný a jen kopíruje šablonu předchozích filmů. Ty dvě hvězdy dávám za Jaime Murray a jak už jsem říkal solidní konec. Znovu už se na to patrně nepodívám nikdy, protože víc jak polovinu filmu jsem protrpěl nudou.

Mariňák (2005)

Na tenhle film se rozhodně nedívám jako na válečný. Nejspíš kvůli tomu, že si tam žádnou válku neužijeme. Co se mi na filmu totiž líbilo nejvíc bylo začátek. Hlavně trénink. Bral jsem to spíš jako komedii, než vážný film. Ale takový výcvik bych absolvovat rozhodně nechtěl.

Caribbean Sunrise (2002)

Pohled na polo rozložené tělo. V tomhle nic jiného ani hledat nejde.

Dysmorpho (2004)

Sice to má celkem pěknou atmosféru ale tam to končí. Další film, u kterého jsem nepochopil smysl jeho natočení.

Humanimal (2010) odpad!

Ani nevím na co jsem se to vlastně díval. Tyhle pseudoumělecké srance nikdy nepochopím. Nechápu, že někomu stojí za to věnovat bůh ví kolik času na to, aby natočil film, který stejně nikde neuspěje.

Pařba na třetí (2013)

Průměrná komedie, která je zase o něco horší než předchozí film. Kdybych to bral jako samostatný film, tak je to za jednu hvězdičko. Na průměr to posouvá jenom návaznost na předchozí díly a to, že se to dá považovat za celkem důstojné ukončení série. jen doufám, že je později nenapadne točit další díly.

Grayson (2004)

Jako krátkometrážní film a trailer je to skvělé. Komiksový fanda si tam najde všechno. Ale jako celovečerní film by to nikdy nemělo šanci na úspěch. Moc dějových linek, což by způsobilo roztahanost a chaos ve kterém by nic opravdu nevyniklo.