Crowsnest (2012)

Jak říká Ricci, jediné co u filmu stálo za to bylo to odřezání hlavy. Jinak je to dlouhý a nudný balast, plný nezáživného pobíhání a stupidních keců. Prvních dvacet minut se tam děje totální hovno a pak jen hovno. Možná si tenhle film ale pamatovat budu, protože je to poslední found footage na který jsem se byl ochotný podívat. negativa:nudný děj, nesympatické postavy, debilní režisér pozitiva: když už si musím nějaké vymyslet, tak ta uřezaná hlava Takže celkově, tak 11 %

Vrah zůstal po škole (2011)

No ze začátku to vypadalo na slušnou horrorovou komedii, které bych dal tak 80 procent. Jenže jak běžel čas, tak se to strhávalo do čím dál tím větších šíleností a absurdností, které přestávali být logické a dávat smysl. Sice si to po celou dobu udrželo jakousi vtipnost, jenže přechod z horrorové komedie do scifi parodie se prostě moc nepovedl, takže kvůli druhé polovině filmu, tak 35 procent.

Resident Evil: Zatracení (2012)

Výborná animace, výborný děj, postavy a akce. Jeden z těch kvalitnějších animovaných filmů, kterým nemám o vytknout. Už se těším na další pokračování. Z tohohle filmu by si měli vzít příklad tvůrci hrané série a natočit to přesně takhle. Jen konec už byl trochu překombinovaný ale to se dá vzhledem ke zbytku přehlédnout.

Žraločí invaze (2012)

Celkem slušné efekty. Žraloci nyli povedení, jen je škoda toho, že film neměl žádné silnější dějové momenty. Něco více zábavného. Ta hodina a půl uběhla celkem rychle a bez toho aniž bychom se dočkali nějakého zvratu v ději. Téměř celý film se odehrává v jedné nebo ve dvou místnostech. Další mínus tohoto filmu je místy značně nelogické a ukvapené chování postav, které je ale takovým filmům vlastní. Na druhou stranu je velkým plusem, že se snažili přijít s něčím novým a udělat film o žralocích na jiný způsob. Takové zpracování tu myslím ještě nebylo. Kdyby to pojali jako většinu žánrových filmů, tak by se moje hodnocení pohybovalo kolem jedné hvězdy. Takhle je to pro mě nadprůměr, co se týká žraločích horrorů.

Policejní mafie (2012)

Další průměrný film s 50 centem. On prostě není dobrý herec. Fil má dobrý příběh, dobré postavy, jenže on to tím svým polo retardovaným výstupem vždycky shodí o dvě třídy níž. Kdyby na stejnou roli vybrali někoho normální, tak by udělali mnohem líp. Jenže ono se asi těžko vyhazuje herce, který to zacvakal :)

Vacanze per un massacro (1980)

No já nevím. Myslel jsem , že jdu do dalšího klasického rape and revenge a dostal jsem nějaké beztvarou budu o ničem. Přehnané až divadelní akční scény, které nikoho nemohou přesvědčit. Vím, že jistá teatrálnost k filmům tohoto období prostě patří ale co je moc to je moc. Jediný důvod proč se na tenhle kousek dá pořád dívat jsou celkem pěkné herečky a krátká délka.

Smršť nad Pacifikem (2005)

Sranda film, který se jinak ani hodnotit nedá. Musí se k němu přistupovat s jasným cílem, že jdeme spíš do parodie než do seriózního filmu, i když se tak po celou dobu tváří. Wynorsky zase řádil a jeho rukopis jde jasně vidět. Film je plný rádoby drsných hlášek a žánrových klišé, kterým se prostě u takových filmů nevyhneme. Doporučuji jenom pro skalní fanoušky podobných filmů.

Temné stíny (2012)

Zase další film, který se mi po technické stránce hodně líbil. Výkony herců byly samozřejmě na kvalitní úrovni, což se dalo při takovém obsazení čekat. Jenže nevím jestli to tak je jenom u mě nebo je to společném všem novým blockbusterům. Technická stránka (jak už jsem zmiňoval) velmi kvalitní ale k dokonalosti a mé spokojenosti tomu vždy něco chybí a to hlavně po stránce příběhové. Přijde mi to takové suché, bez většího nápadu, který by dokázal zaujmout a bavit. A pokud je jako první žánr uveden komedie, tak by mě měl taky film v první řadě pobavit a ne abych z něj měl smíšené pocity a nevěděl jestli se mi teda líbil nebo ne. Vždycky když ve filmu začala nějaká scéna, která by měla potenciál zaujmout, tak ji buď zkazili nedotažením a nebo vyzněl naprosto jinak. Přesto je to pro mě takových 70 procent.

Revoluce (2012) (seriál)

Hodnotím po pilotním dílu. Po obsahu, který jsem si před několika měsíci jsem očekával trochu něco jiného než pomalé, nudné a nic neříkající vyprávění. Počítal jsem s akčním scifi seriálem ve kterém se budou řešit problémy a přežití v post apokalyptickém světě. A co jsem místo toho dostal? Další rodinný seriál ve kterém se bude hrát hlavně na city a nějaké ty milostné zápletky. Tři hvězdy dávám za kvalitní zpracování okolní světa a za myšlenku. Jen doufám, že to zase neskončí po první sérii, protože většina diváků čekala něco jiného. Jinak určitě tomu šanci dám a na další díl nebo dva se ještě podívám. Přece jen není takových scifi seriálů nadbytek, takže prakticky nepohrdnu ničím.

Chata v horách (2012)

Já nevím. Po technické stránce to bylo udělané perfektně, co se týká efektů, masek nebo prostředí nemám problém. Ale zajímalo by mě kde má být nějaká příběhová část, jasně jde vydět, že je tam propojené několik žánrů a cílem režiséra bylo aby se film po celou dobu tvářil, že je naprosto o něčem jiném než je a abychom si nakonec říkali co to celé mělo znamenat. Jenže si říkám, že mu to nevyšlo zrovna tak jak chtěl. Film byl taková spíš sranda než horror nebo cokoli jiného. Za pár dní na něj zapomenu a pochybuji, že si ho někdy pustím znovu a nebo, že ho budu někomu doporučovat. Co se mi tu ještě hodně líbilo bylo obludárium, kde bylo snad všechno, jenom je obrovská škoda, že nebylo nijak zvlášť využité a sloužilo jenom k závěrečnému masakru a k připomenutí horrorových klasik. A třešničkou na dortu potom byl naprosto nelogický a zbytečný konec