Spring Breakers (2012)

Jedna hvězda za plno prsou a drog. Jinak je to totální ztráta 1,5 hodiny mého života.

Sinister (2012)

Velká očekávání, ale nakonec nic moc. Film je založený na pár lekacích scénách, takže se bojíte co přijde dál, ale na konci člověk zjistí to, co už dlouhou dobu stejně ví. Finále bylo naprosto hrozný, takže veškeré napětí, které zbylo, je naprosto v tahu...

Dragon (2006) odpad!

Tento film je bohužel opravdu hrůza! Odpady mám ráda z toho důvodu, že se u nich člověk může smát jejich špatnosti, ale u tohoto filmu je vám zle a potom jen stále hůř a hůř.

Vraždící loutka (2008) odpad!

Ten nejlepší odpad, který jsem doposud viděla. Je to tak špatný, že to už nikdy nic nepřekoná a doteď nechápu, o čem to bylo a proč se to dělo. Naprosto bez souvislostí, scény, které tam někdo přidal omylem a jako TOP soundtrack, který zní, jako kdyby ho dělal Troška k Z pekla štěstí. Rozhodně doporučuji pro ty, kteří se rádi zasmějí těm nejšpatnějším filmům. Myslela jsem si, že nic horšího než Dragon nebo Trhni si už být nemůže, ale co se nestalo .. VYNIKAJÍCÍ !!!!!

Válka Bohů (2011)

Dvě hvězdičky dávám pouze za efekty a tu prču, kterou u toho zažijete :D

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První 2 serie super, pak už to jde do hrobu

Mrňousci (2006) (seriál)

To nemá chybu

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Hned na začátku je úplně jasný, jak to skončí.

Stefanie - nový začátek (1995) (seriál) odpad!

Na tohle se nedá koukat. Sice je to s dabingem o něco menší zlo než originální znění, ale htůza!