Temné nebe (2013)

Som rád, že som do kina šiel iba s vedomím, že je to horor a nevedel som vôbec, čoho sa príbeh škrtne. Tak trochu ma ale mrzí fakt, že nové horory, ktoré sa dostanú do kín a povedomia verejnosti masovou promo kampaňou, sa zväčša odohrávajú v domčeku a ja, ako rodinne založená bytosť, som tak nútený zoznámiť sa s rodinkou a sympatizovať s nimi. Keď oOono herci boli zase dobre vybraní a mne neostávalo nič iné, len trpieť s nimi. Keby som si ale film vychutnal doma, nemalo by to také čaro a z hodnotenia by asi tiež ČO-TO ubudlo. Čo ma ale prinútilo zamyslieť sa, je fakt, že som zase nevidel nič inovatívne, čo sa MIMOEarthskej problematiky týka. Tuctovo vyzerajúci šejderi, "dobre známe" konšpiračné teórie a zrniace kamerky.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Keby sa posledná 3/4 hodinka nevyvinula tak, ako sa vyvinula, moje 4 hviezdičky by svietili o polovicu menej. Hlas umierajúcej Daisy si zapamätám ako NIEČO, čo už nikdy nechcem počuť. To aby človek ani nechcel zomrieť..

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Harold & Kumar v 3D? Kidding me? Huličská komédia má zostať huličskou a nie 3D sračkou.. 1 hviezdička za to, že tvorcovia nezmenili aspoň hlavné postavy, keď už to jednoduché posolstvo degradovalo rizoťákov do komédií s podtitulom "nepodarená dráma".

Blade: Trinity (2004)

Blade: Trinity spôsobil u mňa nasledovné: 1. Bolo to (a stále je) pre mňa dôstojné pokračovanie Blejdovskej série. 2. Pri každej časti Prison Break sa mi vybavil Domino (parcela), ako štýlový boss upírskej rodinky. 3. Na čokla sa už nikdy normálne nepozriem. NIKDY!

Nikdy to nevzdávej (2008)

Presne po takýchto filmoch sa chodia mládenci biť na diskotéky a fotiť do kúpelne. Kto už by to bol povedal, že to dopadne tak krásne, všakže. Obsahovo je to len jednoduchý film pre jednoduchých ľudí.

Válka světů (2005)

Také deti, aké má Tomáš, si nezaslúžia prežiť inváziu.. Viac WTF momentov ako Števo vie urobiť len apple maps.

REC (2007) odpad!

Človek si stiahne na večer ,že vraj dobrý "horor" a dostane takéto hovno so zelenou chudou Fionou na konci. Kto sa pri tomto filme bál, tak neodporúčam pozerať tak isto Hľadá sa Nemo a Toy story. Animáky totiž obsahujú dych berúce scény rozprávajúcich rýb a hračiek, s dosť veľkým Ýkvé. Je mi strašne smiešne z komentárov, ktoré tu čítam ako si všetci nakladali do kaťat a odvracali zrak od plátna. Čo ma mrzí najviac je fakt, že sú tu ďalšie pokračovania. Uvidíme, kto dá viac častí, či SAW alebo REC.