Potomci lidí (2006)

Atmosféra špinavá, pochmúrna, bavil som sa (ako Darinka od Rolincov) ale Cuaróna veľmi nemusím, takisto ako tento film. Dosť nuda na 80% filmoví fajnšmekri od materiti.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Myslel som si, že Van Helsinga budem mať ako jediného zástupcu v kategórii pošahané a sprznené postavy z kadetade. Boha či som rád, že sa natáčajú aj ročné jednohubky na večer. Jano s plochou tvárou dáva hlášky dobré, také od srdca, Marienka zase do srdiečka zaráža veci nepríjemného charakteru. Aj sex bol!

Riddick (2013)

Riddick ako postava u mňa jednoznačne za 5* (aj keď mekgajver sa v ňom nezaprie). Ten hajzel prežije všetko. Príšerky tiež môžem vždy a všade, hlavne ak sú popiči spracované a tečie veľa krvi. Katee Sackhoff je urastená žena, ktorú by som si vybral do mojej top päťky obyčajných smrteľníkov, s ktorými prežijem podobnú pojebanicu. Škoda psíka, mal som ho rád, aj ochočený bol pekne, taký zebrovaný :/ Na jednotku sa to neťahá, asi chybovalo povestné šťastíčko pri nakrúcaní a vo výslednom efekte nedominuje toľko "dark" hmotných scén. Pomľaskal som si na škorpiónikovi pojedajúcom si vnútornosti. A že som tomu dal 3 hviezdy? Nevadí, milerád si pozriem znovu.

Vodní svět (1995)

Film so špecifickým smradom z môjho mládí <3

Haló (2012) (pořad)

Haló = S.O.S len v inej televízii (čo je mi jedno) a s obmenenými hercami (čo v podstate tiež). Presne toto mi tu chýbalo! Niečo, čo bude konečne poukazovať na trápnosť všetkých domácich, či zahraničných, sračiek v TV nádherným, čisto "Danglovským" spôsobom. Michal Kubovčík odvádza tak neuveriteľnú prácu, že to až nie je normálne (Janko Rehotský, Hesso Jašterák, "Emil Horváth") to sú len moje TOPy všetkého, čoho je tento komik schopný napodobniť/zahrať. dO.K.onalé slovné prešmičky, hračky, geniTálne preklady z angličtiny do slovenčiny (a naopak), to nejde len sledovať prepínaním kanálov, to si treba vychutnať. Tie pseudointeleguánske ODPADY nekomentujem, to je už iná "humoristická" liga. Ako boli kedysi kultoví Monsterovci, Karči a Lajči, Farkašovci, dnes tu vládne Hudobnáaáá cti netratiííií, Búrlivý burčiak, Pexesuálna poradňa a pod. LAV DET ŠIT <3

Bazén (2001)

Dve hviezdičky za to, že som sa ako malý bál DVD obalu a nechcel som si to pustiť. Nakoniec som tak urobil po nejakom tom roku a nezostáva mi iné, než vyzdvyhnúť chladnokrvnosť Jasona Voorheesa s mačetkou. Inak dejovo slabé a dvakrát nepozerateľné.

Přátelé (1994) (seriál)

Priatelia boli, sú a budú mojou slabinou. Tak ľudský a priateľský humor s množstvom komických, alebo aj tých vážnejších situácií a nenútený scenár, ktorý sa neženie len za senzáciami, a pri ktorom vám nezastáva hlava ako pri nových seriáloch, ktoré predstavia v každej novej časti postavy a snažia sa byť tak prešpekulované, až je to smutné, robí z "Friends" skvost a spoločníka na každú jednu voľnú chvíľku.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po zhliadnutí uvodných častí z tretej série musím sklamane konštatovať, že zmetkovia pre mňa skončili. Odmietam po druhej sérii sledovať úplne nový seriál a adaptovať sa na nových čurákov každým nasledujúcim dielom.. " I am not a complete caveman"...