Zabít tiše (2012)

další skvělej kousek. A hooooooooooooooodně. podcenovaný. chapu, že to někomu připadá nudný, ale pro mě to byl skvělej zážitek :3

Jen Bůh odpouští (2013)

doslova mistrovské dílo se vším všudy. Tomu si říká Art-Movie.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

NEMÁM SLOV!!! KAŽDÝ TO NĚKDY ZAŽIL!! NEJLEPŠÍ ROMANTICKÝ FILM SPOLU S 500 SE SUMMER!!!

Lincoln (2012)

Dávám 2 hvězdy za herecký výkony. Ty byly opravdu dechberoucí. Jinak celý film je NUDA. Jestli nesnášíte politický kecy stejně jako já tak se tomuto filmu vyhněte. Spielberg mě zklamal.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1.série: 100%, 2. série: 100%, 3. série: 50%, 4. série: 80%

Perníkový táta (2008) (seriál)

1. série: 90 %, 2. série: 95%, 3. série: 95%, 4. série: 100%, 5. série: 100%!!!!!!!!!!!! Jeden z nejdokonalejších, nejgenialnějších a nejlepších serialu co jsem kdy v životě viděl!!! a ten kdo se na to nedívá tak příchází opravdu o hodně!! ani neví jak!!! takže jestli přemýšlíte nad tím jestli se nato máte podívat tak odpověd je = ANO ANO ANO!!! nebudete litovat a naopak budete závislý na tomhle serialu stejně jako jsou lidi závislí na pervitinu! a ted jen očekávám posledních 8 epizod co budou v roce 2013!! a nemůžu se dočkat!! protože mi něco říká že konec bude kulervoucí!!!!!

Láska nebeská (2003)

Přiznávám že tento film jsem viděl teprv nedávno. Po zhlédnutí se ihned zařadil mezi moje nejoblíbenější. Opravdu nádherný film s dechberoucí hudbou Craiga Armstronga. Už dlouho mě takhle žádný film nedojal.