• Telenovela

Jindřich IV. Navarrský (2010)

omlouvam se vsem priznivcum tohohle filmu za mou ponekud zvlastni, osobitou recenzi. Kdybych si ho pred timhle filmem nevyhonil tak bych mel pocit ze koukam na SM porno. Pribeh strohy, herecke vyhony priserne, poenta ztracena kdesi cestou do dalsi diry mezi roztahlyma nohama, proste hnus hnus hnus. 10% a to jen za tu procedenou krev a za tu ,,dobovou,, vyholenou carku slecny Gabriel :-DDDD

Breakdance Girl (2009)

z tance jakozto takoveho vidite minimum, stopaz je na tuhle nudu prehnana, herecke vykony odpovidaji lidem z ulice, scear si psali asi take sami... nerad to delam ale poprve udeluji pouze jednu hvezdicku. 15%

Jean-Philippe (2006)

ja chi taky dostat pestiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D 8/10

Velkej biják (2007)

Je to opravdu kravina, ale jako jedna z mala parodii ma aspon nejaky dej a obcas se zasmejete.

Záložní plán (2010)

Za scenku domaciho porodu davam hvezdicku k plusu. Tempo skvele, scenar debilni ale uzasny, obsazeni mohlo dopadnout hur a zaverem bych rekl ze dobra komedie je na svete. Jestli mate radi ulitle vtipy jako ja, tak Zalozni plan doporucuji. 8.5/10

Příšerná tchyně (2005)

asi mam nevkusny humor ale rezal jsem se temer celou dobu. Jen ty radoby romanticke scenky kterych bylo bohudik malo mi trosku vybijely baterky. Za Jane davam * navic

Kamarád taky rád (2011)

Nemam co dodat... Snad jen, ze chci zit take jako ve filmu. :-) Klise? Jiste Melodrama? Proc ne?! Neoriginalni? ...Mozna, ale pekne zpracovane :-) podtrzeno secteno 9/10

Zralá láska (2008)

Ehm, Utiram slzy a konstatuji, ze konec tohohle filmu jsem absolutne necekal. Kdyby bylo po mem, tak bych to radej nechal bezet tak jak to zacalo :-) Ale tim nechci rict ze by to bylo spatne, to naopak. Pribeh ,,dokud nas smrt nerozdeli,, jak bych to nazval, se mi ze zacatku zdal obcas malinko kycovity, ale i pres to sladky, roztomily, usmevni a to vse upevnilo jeste vsazeni do vanocni atmosfery. Jedine co jsem nepochopil byly jakesy bunky, svetla, kour nebo co to bylo, kdyz Robert spal, ale ke konci uz me to trklo :-) Tomuhle velmi zvlastnimu a zajimavemu filmu bych vytkl jen jedine. A to obcas chudy scenar. Jinak hodnotim kladne 80%

Laskavý dotek (2010) (TV film)

Se vztycenou hlavou a slzami ve tvarich musim priznat ze jsem se se Sam ztotoznil. Vim jake je to dno, znam tu praci, ale bohudik u me to skoncilo lepe. Necekam od lidi ze maji pro jeji cin pochopeni, jelikoz lidi uz jsou od prirody obdareni schopnosti koukat se na vse skrze prsty a dvojnasob je li to tematicky tabu, Ale pral bych jim to zazit, aspon na chvilku. Pro dopitak a dalsi podobnonazorove uzivatele mam jen jeden tip: jestli vam vadi ze ve filmu jsou videt vystrihy kdyz je to o prostituci, tak se podivejte na porno a pak mu dejte pet hvezdicek ;-) A jestli je to na vas moc silne kafe, tak bezte do kostela :-)