Resident Evil: Raccoon City (2021)

Totální bída a herecké obsazení taky velký špatný..chvilkama si člověk řekne bude to podle hry a je to tak napůl..a co ten mexickej Leon wtf? Spousta věcí dost nedotazenych..ani ty příšery mě tak nenadchly

See (2019) (seriál)

Seriál mě naprosto překvapil svou brutalitou což je něco pro mě : ) druhá serie je zatím slabši ,snad brzy dojde na pořádnou akci

Black Widow (2021)

Od Marvelovky jsem čekal více  a zrovna na Black Widow jsem se těšil .Bohužel trochu zklamání . Je to takové rodinné drama  o původu Natalie A Romanoff nenadchlo ani mě to neurazilo . Začátek uajímavý a pak to šlo z kopce ani ty přehanné cgi to nezachranily dokoukal jsem to na 2x

Na nože (2019)

Tak toto s opravdu povedlo pomalejší rozjezd pak vás donutí nečemu věřit a přijde na řadu ta věc s donuty  :) Ke konci jsem se smál

Mortal Kombat (2021)

Uplný zázrak to nebyl , jednoduchý děj fatalitek jsme se také dočkaly :) obsazení a hudba super. Souboje nic moc prvně všichni takový omáčky a pak do toho šli naplno myslím ty zkušený. Btw Kano táhl celej MK

Jako v bavlnce (2020)

Vynikajici film skvělé obsazení . Dloiho mě takovy film nezaujal :D I Care a Lot ? Spíš bych to nazval kdo je víc vychcaný..shrewd :D

Wonder Woman 1984 (2020)

Celkem nuda o ničem je to jak celovečerní film do TV pro nenáročné diváky :D jen je v hl.roli WW

Noví mutanti (2020)

Horor ? Sfici akcni to jo nic vic ..Trailer mne zaujal víc jak samotný film šlo z toho vyždímat víc :D spíš než film bych tomu tupoval na pilot seriálu ..Slabší průměr víc tomu nedávám

Vlak do Busanu 2 (2020)

Pokračování ? Ze skvělé jedničky udělali totalní nulu..