• Krátkometrážní
  • Pohádka

Ožralý Štědrý večer (2011)

S prominutím s místním hodnocením jděte do háje! Nechápu, co se vám nelíbilo. Slyšel jsem něco o tom, že ty záběry opilců jsou autentický. Tak sklapněte a bavte, jinak to nejde! 70%. Je to můj názor, jinak se to říct nedá..

Jak nezískat Pulitzera (2003)

Jelikož se zajímám o novinařinu, musel jsem se ten film kouknout. Zaráží mě, jak člověk dokáže oblbnout tak moc lidí a vyčarovat si senzaci z ničeho. Herecké výkony dobré, líbí se mi, že to hezky odsýpá a film má přijatelnou délku. 70%

Na samotě u lesa (1976)

Okomentovat takovej film dá hroznou práci. To si to člověk musí najít, kouknout na to, posedět, posoudit, přihlásit se na csfd, zadat do vyhledávače, ohodnotit, napsat ten komentář... 88%.

Ruka (1965)

Nevím, co bych k tomu měl napsat, mrazí mě s toho.. Nedivím se, že komunisté tento film zakázaly, když to ukazuje, jak strašně to tu fungovalo..

Auta 2 (2011)

Mé nejhorší obavy se nevyplnili. Ano, bylo to někdy nedotažené, scénář možná trochu pokulhává, ale jinak dobrý, Možná lepší jako krátkej film, nemůže ale říct, že jsem se párkrát nezasmál.

Dead Corps 3: The End (2007)

Moc dobrej třetí díl. Animace stejně hrozná jako u starých nintendo her, to myslím doslova. Fajn hudba a pár vtipných okamžiků..

T is for Toilet (2011)

Ó můj bože! Netušil jsem, že záchody jsou tak nebezpečné.. Ten nočník teď nevypadá jako špatná volba, rozhodně dobrej kraťas, na mě možná morbidnější, ale vtipný. 75%.

Rare Exports (2010)

Mám pro vás bezvadnou novinu! Znám jeden skvělej "vánoční" film. Kdo má rád horory, jistě se pobaví. Ale nezoufejte, vy ostatní, pro vánoční pohodu tam vystupuje i pár dětí, které jako zázrakem zachrání situaci. Musím vás ale upozornit, rodinná komedie to není, ani žádný dětský horor z japonska! Je to z Finska, takže podivné, akorát jiným způsobem. Dáte se podat? Koukněte na film a uvidíte sami. Velmi dobrý námět, pěkný provedení, trochu horor, má to správnou atmosféru a když už nevíte, co dál, hodí tam nějaký správný finský vtip a je to! Humor je dost vzláštního rázu, který nemusí všichni pochopit, ale mně se to celé líbilo. Nezklamalo, drží se na úrovni předchozích krátkomentážních filmů, kterou jsem měl tu čest vidět a rozhodně doporučuji! 70%.

Pták Ohnivák (1997)

Byla by to dobrá pohádka, ale bez špetky humoru či nějakého nadhledu. Říká se, že první pohádky měli děti postrašit, aby nezlobili a myslím, že právě v takové verzi tento film vznikl. Není prostě vhodný pro malé děti, chválím Karla Rodena jako záporáka, který byl ovšem na pohádku, jako skoro všechno tam, moc temný. 50%.

Micimutr (2011)

Skvělá nedoceněná pohádka! Tento film si zaslouží víc než 50%!