• Krátkometrážní
  • Pohádka

Román pro muže (2010)

Ehm.. víc vážně nemůžu. Viewegh je buď debil, nebo kretén.. mnou nepochopen. Není nutno nadávat..

Já jsem tady (2010)

Roboti jsou "cool", romantika je fajn. Myslím, že není chyba, že jsou to roboty, jelikož.. To si povíme za 50 let..

Smrtelné zlo 2 (1987)

Tak Lesní duch podruhé. Spoustu dobrých nápadů, jako v jedničce skvělé záběry kamerou. (Bohužel) se tady místo čistého hororu brnká na žánr komedie. Nečekejte ale na humor hodný Scary Movie, tenhle je morbidní, nechutný a vzrácený, chápu tedy, že se nemusí líbit všem. Dlouho jsem se rozhodoval, ale nakonec zůstávám na pěti hvězdách, je to slabší, ale stále moc dobrej film. 85%.

Muži v naději (2011)

Myslím že muži dohnali ženy, já jsem se moc bavil. Natočeno skvěle, herecké výkony jak by smet. Někteří kritizují obsah filmu, že je vzrácený, nechutný apod. Myslím že tvůrci v čele z Vejdělkem nechtěli tímto filmem říct: Buďte své ženě nevěrní, okoření to váš vztah. Pokud to někdo takhle pochopil, myslím, že se hluboce mýlí. Ukazuje to, jak jsou vztahy složité, ne že bych o tom moc věděl, pro mě je to španělská vesnice.. 75%.

Helena (2012) (seriál)

Jaký to má smysl hodnotit po ukázkách či 10 minutách seriálů? Tím se to je předčasně posílá do kytek, ještě jste nic neviděli, tak nehodnotťe! Sleduju a prověřuju..

Lesní duch (1981)

Tak dneska jsem vstoupil na půdu hororu. Objevil jsem tento film pomocí recenze Jamese Rolfa (Cinemassacre monster madness), kde celou sérii vyšvihl do oblak. A film si opravdu zaslouží, nejsem sice v tomto žánru moc sběhlí, ale na 5 hvězd to opravdu stačí. Za prvé: Skvělé herecké výkony, moc jich tedy nebylo, ale Bruce Campbell (i když u takových "zabijaček" je to rarita) hrál skvěle, věřil jsem mu všechno. Za druhé: Kamera úžasná, jak už se Nerd zmínil, záběry kamerou jsou doslova skvostné, pěkně si s ní tam hrajou. Za třetí: Nikdy by mě nenapadlo, kolika způsoby může být někdo zraněn/zmrzačen/zabit. Ze všech možných úhlů, ze všech možných světových stran a s jakou nechutností. Pro mě zatím horor číslo 1 (asi tak z pěti), rozhodně musím sehnat druhej a třetí díl.. 90%.

Železná lady (2011)

Nemám nic proti vizuálnímu zpracování, kameře či hudbě. Všichni herci jsou skvělý, vzláště M.S, hrající M.T a Jim Broadbent. Nevím toho moc o Britské historii, ale myslím, že to, jak je film natočen je velmi dobré a kdo historii zná, ten už vlastní názor má, no ne? Jde také o verzi čistě z pohledu Margaret Thatcherové, takže se nemůžeme divit, že není ukázáno úplně všechno. Není to životopisný film, maximálně podle skutečné události. Natočeno dobře, já nemám žádný důvod tomu dát méně, jelikož si sám umít srovnat v hlavě, jak to asi bylo. Proto 5 hvězd.

Císařovy nové šaty (2010) (TV film)

Jedinná slabá část tohoto filmu je, že nás nic nás nepřekvapí, je to prostě prostý, ale vtipný přepis klasické pohádky. 65%.

Barney's Christmas Star (2002) odpad!

Naprosté vymívání mozku americkými vánocemi.. tohle by se dětem v česku pouštět nemělo..

2001: Vesmírná odysea (1968)

Vesmír je velmi složité místo. Nikdy ho nepoberu, protože ani sám nevím, kdo jsem. Spousta broskvového koláče..