REC (2007)

Ze Španělska k nám stále víc přicházejí filmy s hororovou tématikou a pro mě, jak velkého hororového fanouška je to jenom dobře.Španělé ukazují, že se v žánru opravdu umí pohybovat a já sem díky tomu zase jednu noc nemohla pořádně spát....Good work :)

Británie má talent (2007) (pořad)

Ze všech Got Talent soutěží, mě ta Britská bavila suveréně nejvíc. :-D...Simon Cowell v roli nekompromisního porotce by se nedal nahradit. :)

Dobrý synek (1993)

Kam zmizel ten sladkej Kevin McCalister :-D...Musím ale uznat, že v tomto filmu ukázal, že umí hrát. :)

Ozvěna smrti (2005)

Jediné co se mi líbilo, byl obal dvd.... :-D

V tom domě straší! (2006)

Buřte, neohlížej se!....Já se ohlíd. :-D... Monster house je jednou větou úžasná animovaná podívaná.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Will Smith sice nepatří k mým nejoblíbenějším hercům, ale v tomto filmu ukázal, že je herec opravdu dobrý. U Hitche sem se vážně bavila, ale určitě to nebylo jenom zásluhou Willa.

Kámoš k pohledání (2009)

Docela fajn průměr, který neurazí,ale ani nijak zvlášť nenadchne. Ale jako zpříjemnění pátečního večera to stačí. :)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nedokázala bych si v roli "pošahaného" Mr. Beana představit někoho jiného, než Rowana Atkinsona. Ten má totiž nezapomenutelné grimasy. :-D