Sladký život Zacka a Codyho (2005) (seriál)

Jediná Disney Channel záležitost, která si zaslouží (alespoň u mě) takové hodnocení. Nenudí a pobaví. Takže se k němu vždycky ráda vracím.

Sonny ve velkém světě (2009) (seriál)

Disney Channel už poslední dobou nedokáže "vypatlat" nic koukatelného. Zůstaňme tedy radši u animovaných postaviček a Demi Lovato nepouštějte do televize ale k mikrofonu, kde se dá mluvit o super výkonu.

Přenašeči (2009)

V podstatě, nic nového pod sluncem, ale slušně to utíká a alespoň já osobně jsem se od toho nemohla odtrhnout. Stopáž filmu taky není na škodu. :)

Jezdci Apokalypsy (2009)

Námět je dobrý. Tak proč to vlastně nešlape tak ja by mělo??! Dennis Quaid nehraje tak špatně, ale taky už jsem ho viděla v lepších rolích.Některé scény jsou hodně dobré,ale některé zase podstatně ztrácí. Nejsem žádný filmový odborník, ale je to čistý průměr, který až tak nenadchne, ale ani neurazí.

Stalo se (2008)

Proč to nefunguje??...Sama nevím, ale Mr. Shaymalan umí režírovat mnohem lepší filmy.

Jak vycvičit draka (2010)

Bezzubka je k sežrání :-D...A How to train your dragon se pro mě stává jedním z nejlepších animáků vůbec. :)....Dream Works se opravdu snaží.

Bez soucitu (2010)

Krásnej průměr, který by si možná zasloužil lepší hodnocení, ale přece jen do 4* něco chybí.

Rec 2 (2009)

Místama odporný a děsivý. Samozřejmě film nepřináší nic moc nového, ale na 85 minut Vám dokáže pěkně zkazit chuť k jídlu. Takže go on!! :-D

Kšefty s tátou (1994)

Když jsem byla menší, tak mě to opravdu bavilo a baví ještě teď....Takže dneska za 4 :)

Strážci - Watchmen (2009)

Další komiksové zpracování, které mě bavilo. Ale Kick-Ass je přeci jenom o hvězdičku lepší :)