Pearl Harbor (2001)

Jeden z prvních válečných filmů, které jsem viděla. Právě také proto na něj nikdy nezapomenu. Úžasná akce, fajn herecké výkony a nejsmutnější závěr. Dámám doporučuju kapesníčky. :)

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Skoro všechno, na co narazím na Prima COOL stojí vážně za pravidelné sledování...viz. How I met you mother a mnoho dalších. :)

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Nepřeháním když dávám největší hodnicení. Pořád skvélej filmovej zážitek. :)

Smrtonosná zbraň (1987)

Díky za tuhle úžasnou sérii...a DÍKY táto, že si mě už jako mrňouse přivedl k tomuhle zázraku :-D

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Měla jsem tu čest shlédnout to nejdůstojnější zakončení, jaké si Toy Story upřímně zasloužil. Pořád si vzpomínám, když jsem Toy Story viděla poprvé...Byla jsem do toho blázen a ještě teď jsem. Takže plný počet kvězdiček.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jo, prostě jsme olízli zvon svobody...A jak chutnal? ... Svobodně :-D Jeden z nejlepších sitcomů.

Je to i můj život (2009)

Probrečela jsem skoro celý film....No vážně :-D Tohle je hodně kvalitní snímek. Herce si u filmu nepředstavujete jako herce, ale jako osoby, které hrají. Všechni se mi moc líbili a Cameron Diaz opravdu překvapila, ale příjemně. :)

Princ z Persie: Písky času (2010)

Malarkey má hodně zajímavý komentář a musím uznat, že má pravdu. Samotná herní předloha totiž vůbec nestaví na nějakém příběhu a tak je jasné, že přenést to na plátna taky asi nebude nic jednoduchého. Nic méně pořád je to pro mě průměr, ač opravdu zdařilý a do 4* nemá daleko. :)

M*A*S*H (1970)

Seriál mě pobavil podstatně více, ale kdo by jim odolal?!...Já ne :-D