Californication (2007) (seriál)

Takhle úchylnej seriál sem snad ještě neviděla, ale má to šťávu a kolikrát nemůžu smíchy popadnout dech. :-D

Mlčení jehňátek (1991)

Šílený pohled Anthonyho Hopkinse mě ve spánku děsí ještě teď.

Kokosy na sněhu (1993)

Naprosto úžasný film své doby. A pořád ještě úžasný je. Hlášky, prostředí....prostě všechno. :) " Čí je ten vehikl?" :-D

Čarodějův učeň (2010)

Souhlasím s několika uživateli, že je to v dnešní době opravdu nadprůměrné fantasy ( nepočítám Harryho Pottera). A co ještě hraje do karet je Nicolas Cage. Už to není to, co v Tváří tvář nebo Con air, ale pořád dokáže potěšit a dává filmu tu hvězdičku navíc. Párkrát jsem se i zasmála, takže i když někomu přijdou 4* moc, mám pocit, že nepředceňuji. :)

Exmanželka za odměnu (2010)

Abych to upřesnila...je to tak na 3,75 :-D....Prostě jsem se šíleně bavila. Dvojce Butler Aniston funguje skvěle a vlastně i vtípky. Jenom tam ještě něco do 4* chybělo, ale i tak je to dobré. :)

Tupíři (2010)

Přece jen mě to pobavilo, ale do úrovně Scary Movie to má zatraceně daleko.

Rande na jednu noc (2008)

Tenhle film mě naprosto dostal. Tak výbornou podívanou v žánru romantické komedie jsem snad ještě neviděla. Mezi Cerou a Denningsovou je TA správná chemie, která filmu hodně přidává. :) A za zmínku rozhodně stojí i výborná hudba.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Moje dětství bych si bez tohoto seriálu snad ani nedokázala představit.:)

Zeke a Luther (2009) (seriál)

Vysílá Disney Channel....takže co víc čekat??...Nic...Hvězdičku dávám za občasnou vcelku vtipnou hlášku.