Gravitace (2013)

Skvělej film, který rozhodně stojí za vidění. Efekty, výkon Sandry, prostě super. Jediný proč tomu nedávám 5 hvězdiček je to, že to mohlo být o trošku delší. ;)

Do morku kosti (2010)

Určitě jako příběh dobrý...neříkám, že je to super natočený film, ale mě rozhodně zaujmul. Při některých scénách sem měla opravdu husí kůži. Samozřejmě je pravda, že příběhů na podobné téma tu už bylo hodně, ale nevím pořádně proč, ale mě se to nakonec líbilo. Je pravdou, že jsem si ho pustila jen kvůli Jennifer, protože ona je fakt TOP a musím uznat, že opět celý film stojí jenom na ní. Ostatní postavy byly dost nevýrazné. Možná teda až na Johna Hawkese. Ale to je tak všechno. Ale abych se vrátila k Jen. Ta byla tak přesvědčivá, že kdyby nevyhrála Natalie Portman za Černou Labuť, tak bych dala Oscara Jen. Přesně dokázala vyjádřit tu situaci. Na to jak mladá tady byla..skoro bez zkušeností, jenom ukazuje, že má mega talent a to jí opravdu, kdo má oči nemůže zapřít! Můžu i říct, že tenhle výkon byl jeden z nejlepších co kdy předvedla. Takže abych to shrnula...film se mi líbil, takže dávám 4*, ale z toho asi ty 3 jsou jenom pro Jen, protože hrála fakt bravurně!

Klub poslední naděje (2013)

Naprosto excelentně natočený film. Ani nevím pořádně co napsat..prostě tohle je jeden z TOP filmů, který byl kdy natočený! Matthew a Jared ve svých rolích naprosto vynikali a oba si zaslouží za svoje výkony Oscara! To bezpochyby. Film se netáhnul, bylo to svižný a jasný. Mělo to prostě hloubku. Rozhodně TOP film, na který se prostě musíte podívat! Takže já osobně dávám 5 hvězdiček, protože mě tento film dostal a to opravdu.

Špinavý trik (2013)

V prvé řadě musím říct že AH není pro každého! Já osobně nelituju toho, že jsem na to šla do kina! Pro mě je to i povedenější snímek než Wolf of Wall Street, ale to už záleží na vkusu každého z nás. Hrozně sem se na to těšila. Za prvé natočil to David O. Russel a po Silver Linings Playbook sem prostě byla zvědavá na jeho další výtvor a za druhé to herecké obsazení prostě muselo slibovat solidní film! A nemýlila jsem se. Je sice pravda, že nejlepší ze všech je nakonec Jennifer Lawrence, ikdyž její role je vlastně ta nejmenší, ale nakonec zjistíte, že vlastně dost důležitá! A je také pravdou, že těch minimum scén s ní si budete pamatovat mnohem víc než kteroukoliv jinou scénu. Jennifer všechny dost převyšuje...To ale neznamená, že ostatní nebyli skvělí! Amy Adams byla tak přesvědčivá, že si rozhodně Oscara zaslouží! A ten britský přízvuk! Bradley Cooper byl skvělý..ale ten je skvělý snad ve všem :) A Christian Bale ten také nezůstal v pozadí! Všichni byli skvělí prostě! Možná sem od toho čekala i víc a je pravda, že na konci jsem byla trochu zmatená, ale jinak se mi to líbilo moc. A jak někteří psali, že se to vleče, tak mě vůbec...najednou koukám a on je konec. Takže já osobně dávám AH 4 hvězdičky!

The Poker House (2008)

Upřímně tenhle film stál za nic. Pustila jsem si ho jenom kvůli Jennifer. Je pravdou, že nakonec to byla jenom ona, kdo ten film zachraňoval...ostatní bylo fakt na nic. Tři hvězdičky dávám jenom proto, že výkon Jennifer Lawrence byl jako vždy vynikající, ale film jako takový byl hodně špatný.

Terapie láskou (2012)

Absolutně jsem se do tohohle filmu zamilovala! Skvěle natočený film se skvělým hereckým obsazením! Rozhodně to má tu "šťávu", která je prostě pro film důležitá. Líbí se mi ten námět. Je to trochu bláznivý a pro blázny, ale to se mi právě mega líbí! Je to prostě romantika! A musím říct, že Bradley a Jennifer hráli naprosto perfektně a jsem ráda, že Jenn za roli Tiffany dostala Oscara, protože si ho rozhodně zasloužila! Hrála to hrozně přesvědčivě...no prostě skvěle! To samé Bradley! A na závěr...líbil se mi samozřejmě celý film..ten konec prostě pecka, ale nejlepší scéna je prostě Dinner scene! ♥

Původní (2013) (seriál)

Musím napsat, že ted sleduji The Originals mnohem raději než Upíří deníky! Je to prostě o tom, že deníky hrozně upadly. Já vím je to 5. řada, ale přece. Už je to moc přehrávaný a nebaví mě to moc! Za to The Originals jsou skvělí. Pravda teprve první řáda, ale zatím prostě 5 hvězdiček! :)

The Voice UK (2012) (pořad)

Je pravdou, že já tyto soutěže vůbec nemusím! Jenže tato je jiná. Jsou tam skvělí porotci, kteří opravdu ví o čem mluví viz Tom Jones, Jessie J! Všichni jsou tam prostě skvělí a má to určitě nějakou úroveň na rozdíl od některých jiných soutěží tohoto typu!

Top Gear (1978) (pořad)

Miluju Miluju tenhle pořad a ten jejich humor! Auta nejsou úplně mým koníčkem, ale tohle je vážně brilantní! :)

Čarodějky (1998) (seriál)

Čarodějky byly pro mě už odmala Top! Viděla jsem všechny díly několikrát a vždycky mě to bavilo. Je tedy pravda, že mě to pořádně bavilo až od řady 4. protože tak nějak mi nesedí Shannen Doherty, ale to už je můj problém. Je to oddechovka