Rogue One: Star Wars Story (2016)

Achjo. Tak ráda bych dala lepší hodnocení, aspoň třeba na ty 3*, ale nejde to. Od začátku mě to nijak nechytlo. Cast je strašně nesympatický. Vůbec jsem těm jejich postavám nepřišla na chuť. Bylo to prostě takové bez emocí. Co se týče samotného příběhu...no ok. Jen ta první hodinka se táhla, v podstatě se tam z mého pohledu nic nedělo. Druhá půlka to ale trochu zachránila a za to dávám jednu hvězdu. Druhá je za Darth Vadera a v podstatě za to, že je to Star Wars :) Jo a efekty byly fajn, to se tomu musí zase nechat :)

Supergirl (2015) (seriál)

Supergirl...co tak napsat. Vůbec se mi do toho sledování nechtělo, protože nemám zrovna v oblibě Supermana, ale vzhledem k tomu, že ve druhé sérii se měla objevit Katie McGrath jako Lena Luthor, dala jsem tomu šanci a nelituju. Sice jsem začala druhou sérii a až teď jsem dokoukala první řadu. Obecně je Supergirl o dost slabší než Arrow a Flash, ale na druhou stranu je tam strašně sympatický cast. Melissa Benoist je jako Kara/Supergirl perfektní. To byla prostě skvělá volba. Výborná je i Calista Flockhart jako Cat Grant. Za mě jsou tyhle dvě prostě nejlepší, škoda jen, že se Calista ve druhé sérii jen mihla. Nicméně výborný je tam také vztah mezi Karou a Alex. To sesterské pouto je tam krásně vidět, je to nenucený a prostě super. Obecně se mi docela líbí to, že je to prostě seriál, kde je hlavní hrdinka holka a celkově těch silných ženských postav je tam dost, takže to také oceňuji, hlavně tedy ve druhé sérii. Ostatní postavy jsou také dobré, i když některé nemají nijak výrazný posun, což je škoda...Bohužel ale i tenhle seriál má svá negativa. Za mě jsou to některé akční scény...některé jsou fajn, některé jsou hodně úsměvné, což tomu seriálu dost ubírá a proto to z mého pohledu nedosahuje takových kvalit jako má Arrow nebo Flash a je to fakt škoda...Takže když to shrnu...mě to baví a moc, je to vtipný a druhá série je už o poznání lepší než ta první, tudíž dávám 4 hvězdy.

Logan: Wolverine (2017)

U tohohle filmu nemá asi cenu se nějak rozepisovat, protože byl geniální. Takže všichni povinně do kina, protože tohle je prostě must see film!

Slasher (2016) (seriál)

Slasher byl fajn podívaná, na to, že jsem čekala pěknou blbost. Ale vcelku mě to bavilo. Rozhodně to nebyl ztracený čas. Nicméně je pravda, že hlavního padoucha jsem věděla už asi ve 3 epizodě. Bylo to docela očividné. A ten konec mi přišel trochu uspechany co se týče jeho odhalení. Ale ten úplný konec v domě me sakra bavil a musím říct, ze to byla asi nejnapinavejsi scéna :) bylo to fajn, bavilo me to a plus hlavní role pro Katie McGrath tudíž dávám 3*.

Dívka ve vlaku (2016)

Na Dívku ve vlaku jsem se těšila moc. Ať už šlo o knihu, tak následně i o film. Kniha mě nadchla (musím přiznat, že až do konce jsem dost tápala, kdo v tom všem má prsty, takže tady dobré, i když pár týdnu po přečtení Dívky jsem četla jinou knihu, Pod kůží se to jmenovalo, a to bylo teda mnohem lepší). Ale teď zpátky k filmu. Pro mě je film, kde hraje Emily Blunt prostě must see. Je to skvělá herečka a těšila jsem se, že tady dostane prostor, aby ukázala, co v ní je. Dostala ho a byla skvělá. Její ztvárnění zoufalé alkoholičky bylo prostě vynikající. Ono vlastně herecky to nebylo špatné vůbec, i když Haley Bennett mi v roli Megan nějak nesedla. Co se týče příběhu, byla jsem ráda, že kromě hlavní zápletky jsem si zrovna úplně všechny momenty z knihy zase tolik nepamatovala (což teda nevypovídá nic dobrého o kvalitě té knihy, když si člověk nic moc nepamatuje :D), takže jsem se do toho mohla víceméně ponořit. Přes pomalý rozjezd se to ale asi tak v půlce rozjelo a vše bylo zpracováno dobře. Je sice pravda, že žádný haló se nekonalo, je to klasický thriller, který nepřinesl zas tak nic nového, ale pro mě bylo skvělé to zpracování z pohledu alkoholičky...Nicméně po odchodu z kina jsem přemýšlela jak tento film ohodnotit. Rozmýšlela jsem se mezi 3* a 4*. Nakonec sice za 4, víceméně za skvělou Emily, ale jsou to slabší 4*. BTW: možná by se tenhle můj komentář dal shrnout jednou větou :D a to: No matter how good or bad The girl on train is but Emily Blunt deserves at least an Oscar nomination because she was awesome!

Než jsem tě poznala (2016)

Těšila jsem se, ale měla jsem trochu obavy. Knihu jsem četla a naprosto mě uchvátila, takže poté co jsem zjistila, že bude film, jsem se trochu bála, jak to zpracování dopadne. A naštěstí to dopadlo na výbornou. A ještě bych přidala hvězdičku. Film mě fakt dostal. Casting se vyvedl skvěle. Sam Claflin i Emilia Clarke se na svoje role hodili. Chemie tam pracovala velmi dobře. Celý příběh byl zpracován skvěle a podle knihy, až na pár věcí, které byly osekané, ale samozřejmě nemůžeme chtít, aby film byl naprosto identický jako kniha :) Romantika jako vyšitá, ale přece jiná. I když se stane to, co se stane, je tento film zejména o žití a to se mi na tom líbilo nejvíc. Pro mě jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděla! Rozhodně doporučuji! :)

Lovec: Zimní válka (2016)

Na pokračování/nepokračování Hunstmana jsem se těšila, protože první Sněhurka byla super. Bohužel mě film docela zklamal. Mělo to potenciál, skvělý casting, ale nakonec z toho byla trochu "tajemnější" pohádka pro děti - dospělejší Frozen. Sice nemůžu říct, že jsem se nudila, to ne, ale čekala jsem od toho mnohem víc. Například víc screentime pro Charlize, která mě jako Ravenna hodně bavila, bohužel toho prostoru moc nedostala. Dala bych asi víc prostoru i Emily Blunt, která byla taky super a možná bych tam přihodila trochu toho sesterského hašteření....no nic...herecky sice dobrý, graficky taky, ale jinak nemastné neslané...

Scream Queens (2015) (seriál)

Jelikož nám první řada právě skončila, dokopala jsem se sem a napíšu nějaký ten komentář! Pro mě naprosto skvělá show! Svěží, vtipná, absurdní, klišé kam se podíváš, originální, skvěle napsané (ty hlášky si budu muset někam napsat :D) A za mě výborný casting! Pro mě úplně nejvýraznější po celou sezonu jednoznačně Emma Roberts. Role Chanel Oberlin jí padla jako ulitá a upřímně si myslím, že většina té show stála právě na ní! (a taky je pravda, že větší mrchu jsem asi neviděla, ale i tak mi byla ze všech postav nejsympatičtější :D) Pro mě celkově je postava Chanel jedna z nejvíc ikonických postav ever! :) Výborná byla samozřejmě Jamie Lee Curtis. Ty její připomínky a hlášky..to se člověk nemohl přestat smát...další super lidi jako Billie Lourd, Abigail Breslin, Lea Michele, Niecy Nash...Ryan celkově napsal skvělý postavy. Je sice pravda, že některé měli více prostoru, některé méně, ale celá show měla až do konce výborné tempo, s ničím se nepatlali a jestli je zrovna něco co vám přijde absurdní, to je na tom právě to zábavný! Celá show si nebere servítky, člověk se chytá za hlavu nad tím co to vlastně vymysleli..prostě paráda! Doufám, že bude druhá serie, protože takovýhle druh show tu dlouho nebyl :) můžu jen doporučit, i když vím, že někomu tento smysl pro humor nemusí jít po chuti :)

Rezistence (2015)

Tak Rezistence je dost špatná. Nic prostě nefunguje. Už takhle ten film/filmy (Divergent) má nesympatické herce. Člověk prostě z tohohle filmu nedostane nic, zhola nic...Divergent byl docela ucházející, ale tohle fakt ne...Přitom to má vcelku slušnou knižní předlohu. Pro mě tedy fakt nic moc a ani bych to nedoporučila...

iZombie (2015) (seriál)

Musím říct, že mě tento seriál dost bavil. Ani jeden díl nebyl nudný, mělo to tempo, děj byl skvělý a část je velmi sympatický. Můžu opravdu doporučit.