Mandalorian (2019) (seriál)

Hele on je ten seriál moc fajn...ale pokaždý když dojde na nějakou scénu se stormtrooperama, tak to bolí. A je to furt dokola. Ti bílý igráčci tam pobíhaj jak nejdementnější plémě, který kdy galaxie spatřila. Buď vůbec nevystřelí, nebo trefí Manda do beskaru a nebo (když už jsou někomu v zádech) radši zařvou "tady jsou", aby se mohli naši hrdinové otočit a zas je postřílet jak přitroulblý zombíky :)

Město patří nám (2022) (seriál)

Žádnej dokument...prostě syrový krimi, u kterýho musí člověk trochu dávat pozor. Jenže to už se dneska (v době instantní zábavy) asi moc nemusí :D. Pro diváka, kterej dokáže oddělit zrno od plev (a nebojí se zapnout pár mozkovejch buňěk), je tohle za odměnu!

The Guest (2014)

Když přistoupíš na to, že zas jednou čumíš na béčko, tak si první tři čtvrtiny filmu můžeš i celkem užít...ten zbytek to ale pošle úplně do hajzlu a ty si říkáš, kde jsem k tomu vlastně přišel, kurva... :/

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Jedinej rozdíl u Johna Krasinskiho v The Office a tady je v tom, že si jednou sundá tričko, aby šlo vidět, jak je vysekanej, a v tom, že dostane do ruky pušku. On se sem ale vlastně skvěle hodí, protože to je furt ten roztomilej tatík, kterej miluje svoje děti a manželku (takový jsou tu mimochodem úplně všichni profesionální drsňáci). Takže půlku filmu sledujete, jak si klucí volají a chatují se svými rodinami a druhou zase jak střílejí zmateně pobíhající Lybijce po desítkách...no nic extra zajímavýho a už vůbec ne realistickýho.

Jack Reacher (2022) (seriál)

Vydržel jsem 4 díly...něco tak hloupoučkýho jsem fakt dlouho neviděl.

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Nebýt přitroublýho šestýho dílu, tak by to bylo za plnej...jinak ale velice solidní zábava!

Cesta domů (2021)

Lehkost a hravost předchozích dílů je ta tam...houby taky žádný. Chyběla mi tu nějaká nová postava, která by odlehčila problémy těch starých. Takhle to skoro vyznívá, jako kdyby cesta z města nakonec nebyl až tak dobrý nápad, protože na vesnici se z tebe stane buď alkáč nebo tam zblbneš a nebo tam s tebou prostě někdo vyjebe. To by byla škoda si myslet. Na druhou stranu je to pořád celkem příjemná podívaná :)

1883 (2021) (seriál)

Kdepak masterpiece, tenhle seriál je napěchovaný hromadou do očí bijících nesmyslů. Jestli tu chtěl někdo navodit dojem reálného zážitku konce 19tého století, tak to moc nezvládnul. Hlavní předností seriálu tak je nádherná Isabel May (a její zasněné úvahy jako vystřižené z filmů Terrence Malicka), jejíž nejméně pravděpodobná postava je paradoxně zahraná ze všech nejvěrohodněji...

The Making of Life's Too Short (2011) (pořad)

Zazní tu, že v seriálu divák často trpí společně s Warwickem...to je u tvorby Rickyho Gervaise celkem běžná praxe. Právě proto doporučuju shlédnout tenhle krátký dokument, který člověka uklidní a utvrdí ho v tom, že se jedná pouze o fikci a Warwick tak pekelný život opravdu nemá :)

Berserk (2016) (seriál)

Ano, digitální animace je někdy otravná, ale ROZHODNĚ to není taková tragédie, aby to musel někdo hodnotit za 2* nebo to rovnou zavrhovat, to je fakt blbost. Za mě je Guts zpátky a jsem za to moc rád :)