Halloween (1978)

Velmi silná temná atmosféra doprevádzaná neskutočným soundtrackom robí z halloweenu jeden z najlepších flmov svojho žánru ... Klasika,každý rok si na njekej časti pošmakujem,no prvá je proste neprekonatelná.

Páli jej to! (2013) (pořad) odpad!

To má byť nejaké pokračovanie páli vám to ? Už to mi prišlo ako zbytočná relácia,nie to ešte tento grc...

Haló (2012) (pořad)

Náhodne som sa na internete dostal k hre páli nás v tom a dosť dobre som sa na tom zabavil,taktiež veštiareň prináša okrem trápneho humoru aj tie zábavné momenty a občas sa dá na tomto programe zasmiať.Takže som sa rozhodil zvýšiť hodnotenie o jednu hviezdu.

Stan Helsing (2009)

Blíži sa moje obľúbené jesenné obdobie a ja som si chcel spravit halloweensku náladičku,tak som si pustil túto somarinu v nádeji že keď sa vo filme paroduje Freddy,Jason,Michael,Chucky a mnoho ďalších,tak to musí stáť aspon za zhliadnutie. Toto však bola taká kravina,že len z milosti môžem dať jednu hviezdičku za Leslieho Nilesena,ktorý bol asi jediným vtipným momentom vo filme a za to že sa tu vyskytujú moje obľúbené postavy,ktoré tu ale asi radšej ani byť nemali pretože toto je skôr urážka než paródia. Tvorci sa nevyhli ani prdeniu na záchode pri ktorom vo filmoch iba krútim hlavou,trápnym "vtípkom" a podobne. Obrovské sklamanie.

96 hodin: Odplata (2012)

Priblížiť sa skvelej prvej časti by bola nadľudská úloha,no napriek všetkému nemôžem povedať že by ma film sklamal. Stále to funguje a šlape, Neeson je proste frajer a sledovať ho v akcii je naozaj zážitok. Takže lepšie 3*

Pařba na třetí (2013)

Tretie pokračovanie už stráca na atraktivite a nebyť Galifianakisa,tak by to asi ani na tie 3 hviezdy nebolo . Stále však je čo sledovať,sem tam sa zasmiať,no druhý hrát už by som sa na to nepozrel na rozdiel od skvelej jednotky a príjemnej druhej časti.

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Pre mňa atraktívna a lákavá tématika,no tento film ma príliš neoslovil. Čo sa mi páčilo bola odlišnosť od amerických prevedení podobných filmov a prišlo mi to realistickejšie. Radšej ale sledujem podobné filmy z pohĺadu chuligánov ...

Záhada Hory mrtvých (2013)

Pridať trochu akcie,vygradovať dej a nepokaziť záver smiešnymi mutantmi,nebolo by to vôbec zlé ... takto sa dokopy nič nedialo až do samotného záveru, kde som sa len chytal za hlavu ... Jedna hviezdička na vrch kvôli ruskému zasneženému prostrediu,ktoré bolo pastvou pre moje oči.

Chuckyho kletba (2013)

Napriek tomu že sa dej odohráva v podstate na jednom mieste a vraždy za moc nestoja,Chuckyho kletba mala dosť slušnú atmosféru a príjemne sa mi sledovala. Bol som celú dobu v napätí a dokonca som sa niekoľko krát vyľakal. Taže som si odniesol fajn zážitok a nebyť tých poslabších vrážd udelil by som aj 4*.

Správci osudu (2011)

Dlho som sa k tomuto filmu nevedel odhodlať,až raz ked mi vypadol internet a ja som nemal nič iné k dispozícii som sa k nemu uchýlil a bol vďačný za ten výpadok. Originálny námet,veľmi ma potešil,úplne odlišný od filmov ku ktorým som sa za poslednú dobu dostal. Neodbitný Matt Damon ako bojuje s osudom bol ideálne obsadený,neviem si na jeho mieste predstaviť nikoho iného,taktiež jeho láska o ktorú bojuje a ide proti osudu,anjeli v sakách a klobúkoch,ktorí podstrkujú ľuďm pod nohy rôzne situácie a riadia pokiny z hora a taktiež pekne vygrdovaný záver. Časom možno pridám aj piatu hviezdičku,musím si nechať film uležať.