Ouija: Zrození zla (2016)

Po nevydarenej prvej časti pokračovanie príjemne prekvapilo, no neprinieslo nič nové. Už to tu bolo toľko krát ...

Lék na život (2016)

Začalo sa to výborne, vizuálna stránka 100% a hudba tiež nezaostáva. Nevadilo mi ani to postupné zamotávanie a dlhšia stopáž. Jedine záver ma trochu sklamal, ale celkový dojem vo mne film zanechal pozitívny.

Temné patro (2008) odpad!

Tak toto bolo veľmi zlé. Najdlhších 84 minút v mojom živote. Odrátaval som kedy to skončí a keby to bolo o pár minút dlhšie, tak by som už asi sám zabil to nesympatické decko. Tie príšery, to bol čistý výsmech, konanie a dialógy postáv ani nehovorím. Odpad.

Smrt ve tmě (2016)

Na konci trochu moc prekombinované, ale napínavé od začiatku až do konca. Veľká spokojnosť.

Grave Encounters (2011)

Obrovské sklamanie. Dlho som sa nevedel k tomuto filmu odhodlať a ľutujem že som sa k tomu vôbec dostal. Partia uhučaných dementov zavretá v baráku kde sa dokopy nič nedeje... Ešte aj tie 3 momenty so "strašidlami" stáli za ...

Očista: Volební rok (2016)

Očista každou časťou stúpa hore. Síce akčnosťou stráca trochu na hororovosti, ale každá časť má niečo do seba a nájdeme tu zase nejaké nové nápady a plno brutality. Politická téma ma tiež vôbec nerušila, takže som sa nadštandardne bavil.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Velmi prijemna zombie komedia. Humor bol 10/10 naozaj trefne vtipky (tahanie zombieka za penis, velke zombie kozy a pod.). A po hororovej stranke tiez nezaostava, takze davam 5* kedze to bola pre mna najlepsia hororva komedia za poslednu velmi dlhu dobu.

Lidská stonožka (2009)

Chorý nápad, ale náhodou mne sa táto úchylačina páčila. Neviem prečo sa tu všetci pohoršujú.

V zajetí démonů 2 (2016)

Conjuring 2 síce neprináša nič nové a prekvapivé, no hororový zážitok bol splnený na 100% a v tom kine som si ho naplno užil. Prípad zo severného Londýna bol naozaj kvalitne spracovaný a ľudia čo tu píšu o tom, že im chýbaju neočakávané zvraty a zápletky, nech idú na detektívku. Po hororovej stránke plný počet.

Pod zemí (2014)

Trochu mi vadila tá kamera, ale v tomto prípade by to inak nešlo. Konečne horor ktorý ma posadil do sedačky. Veľmi napínavé, temné a nervy drásajúce.