Muži, co zírají na kozy (2009)

Nápad to mělo zajímavej, ale nevzešlo z toho zrovna nic extra. McGregor, Clooney, Spacey a Bridges = dobrý obsazení...

Let's Dance 3D (2010)

Tanečně opět super. Už jen kvůli tomu musim hvězdu přidat...

Poslední vládce větru (2010)

Nechci moc vybočovat, tak dám jen tři hvězdy, ale klidně by si to ty 4 zasloužilo. Vizuálně dobrý, semtam byl nějakej ten trik graficky přehnanej. Dějově to byla taková klasika, neurazí ani nenadchne. Jakýkoliv předlohy jsem nečetl ani neviděl, takže posoudit podobnost nemůžu, ale jako oddychovej film dobrý. 70%

Kniha přežití (2010)

Atmosférou je to Fallout jak vyšitej. Bitky jsou fajn, i když jich moc nebylo. Poslední twist je takovej "wtf" moment a filmu asi moc nepřidá. Hudba vynikající. Dal bych něco mezi třema a čtyřma hvězdama, takže 70%.

Resident Evil: Afterlife (2010)

projel jsem to jen ve fastforwardu, protože větší blbost už snad byl jen Stone (taky s Millou). Klíčovací pozadí tam bylo vidět snad v každym záběru a veškerý akce byly tak neuvěřitelný, že jsem se musel jen smát.

Past (2010)

Nuda, která ani na konci nevyústí v nic převratnýho. Rozhodně bych nikomu nedoporučoval na to koukat, natož chodit do kina. Vyhozený peníze.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Čekal jsem trochu víc, začátek uběhl docela rychle a nenudil jsem se, ale paradoxně, jak začaly souboje, tak mě to trochu přestalo bavit. Škoda, potenciál to mělo větší. Pochválit se dá zpracování, kamera a triky.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Je třeba trošku vyrovnat to hodnocení. Myslim, že na český seriál to je povedené. Neni to žádná přehnaná telenovela jako VKV. Sem tam vtip, dobrá tématika. Nenudim se

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Určitě si to po první sezóně zaslouží rovnou plnou pálku pěti hvězd. | BE vyhrálo: Golden Globe 2010 za nejlepší seriál (drama), nejlepší herec v hlavní roli seriálu (drama): Steve Buscemi

Město ztracených (2010) (seriál)

tak půlku seriálu jsem se docela bavil, závěrem to úplně zabili